Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Baska Voda - Chorwacja | Connecto Taxi Book your transfer faster and easier on our new website!
EN HR DE IT FR SV RU PL

Book your transfer now

From: select from list choose transfer start
To: select from list choose transfer destination

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Baska Voda

airport service Jednym ze sposobów transferu

airport service Powrót transferu

BAŠKA VODA

taxi transfer Baška voda Potrzebuje transport z lotniska w Splicie do celu latem? Możemy Ci pomóc, usługi ConnectoTransfers książki taxi i postaramy się dotrzeć do miejsca docelowego na czas i bezpiecznie, nie martwiąc się o swój bagaż lub czasu przyjazdu. Oferujemy Państwu usługi związane z transferem jakości i na lotnisko w Splicie. Kontakt z ufnością, książki przelewu i rozpocząć wakacje w Dalmacji, w Baška Voda, jak beztroski jak to możliwe.

Baška Voda to łatwy wypad, czy samochodem lub autobusem. Leży tuż przy głównej drodze przybrzeżnych i większość autobusów z Dubrownika do Splitu się kończy. Baška Voda to nowoczesny ośrodek turystyczny z całą zawartością i znaki towarowe małego śródziemnomorskiego miasta. Na pewno cieszyć unikalne połączenie Morza Adriatyckiego i Mt. Biokovo. Bliskość Makarska czyni go idealnym miejscem na urlop zarówno relaks i rozrywkę miejskich. Po przejechaniu ok. 9 km wzdłuż wybrzeża Adriatyku do centrum Riwiery Makarskiej i być częścią pięknej scenerii Dalmacji. Odwiedzić pobliskie miejscowości Brela, Podgora, Makarska, sąsiednie wyspy Brač i Hvar, Park Narodowy Krka w pobliżu Szybenika. Przyjdź i baw Dalmacji.

DESTINATIONS

taxi transfer podgora PODGORA
W centrum chorwackiego wybrzeża znajduje się mała wioska, Podgora, położony jest w samym sercu Dalmacji, ekologicznie najczystszych części najbardziej przejrzyste morze na świecie. Jest położony u stóp góry Biokovo, którego zbocza porośnięte są różne gęstą roślinnością śródziemnomorską. Podgora jest wioską dobrze podłączone do głównych miast w Dalmacji, odległość do Splitu jest 70 km, do Dubrownika 150 km, a oba są dojechać środkami transportu publicznego lub samochodem. Radość z jazdy wzdłuż wybrzeża i podziwianie widoków hipnotyzujący.
taxi transfer makarska MAKARSKA
Niezależnie od trasy należy wykonać, aby dostać się do Makarskiej wybrzeża, zostaną Państwo powitani przez wspaniały dar natury. Monumental góry Biokovo, w jego wielkości i piękna, wzrośnie powyżej Riwierze Makarskiej jako niepokonany obrońca wszystkich miastach turystycznych. Można dotrzeć do Makarska drogą lądową lub morską. Makarska jest bardzo dobrze podłączony do wszystkich głównych atrakcji turystycznych w Riviera i całego regionu Dalmacji, a także wyspy Brač i Hvar. Poznaj Riviera; cieszyć Makarska i okolicznych miejscowości.
taxi transfer brela BRELA
Brela stała się jednym z najbardziej ekskluzywnych i najbardziej poszukiwanych miejsc turystycznych w Dalmacji.Punta Rata plaża została przenoszenia Błękitną Flagą już 8 lat. Brela znajduje się idealne miejsce na jeden dzień i pół dnia wizyty w pobliskich miastach Split, Imotski, Makarska, Dubrovnik, itd. Większość jednodniowe wycieczki, które łączą Brela z innych miejsc w Dalmacji umożliwiają badanie tego obszaru.
taxi transfer brac WYSPA BRAČ
Riwiera Makarska jest podłączony do tej wyspy Dalmacji poprzez Makarska przez regularne, bezpośrednie linia promowa do Sumartin, we wschodniej części wyspy Brač. Wycieczki organizowane są codziennie odchodzenia od Baška Voda do Povlja lub słynnego Bol i plaży Zlatni Rat. Jest to najbliżej wyspy do Baška Voda i dlatego najlepiej jest połączony z lądem i do miejsca wypoczynku w Makarska, Baška Voda.
taxi transfer krka PARK NARODOWY KRKA
Jazdy do Parku Narodowego Krka, miniesz pod patronatem UNESCO miasta o wielkiej wartości historycznej i bogate tło - Šibenik.2 godziny jazdy wzdłuż wybrzeża Adriatyku jest potrzebny, aby zobaczyć ten hipnotyczny cud natury i cieszyć się czystym powietrzem i otoczenie uspokajająco. Jednym z najbardziej niesamowite rzeczy do zobaczenia Nexto do parku narodowego jest wysepka Visovac w okolice rzeki Krka z klasztoru franciszkanów i kościół z 15 wieku.