Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Brela - Chorwacja | Connecto Taxi Book your transfer faster and easier on our new website!
EN HR DE IT FR SV RU PL

Book your transfer now

From: select from list choose transfer start
To: select from list choose transfer destination

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Brela

airport service Jednym ze sposobów transferu

airport service Powrót transferu

O BRELA

taxi transfer brela Chcąc przejść do Brela, ale nie wiesz jak się tam dostać? Podróż w stylu usługi ConnectoTreansfers taksówką. Będziemy Cię z lotniska w Splicie do miejsca przeznaczenia w Dalmacji szybko i bezpiecznie bez ciebie martwić się o swój bagaż lub czasu przyjazdu. Zarezerwuj transportu Brela i cieszyć się w bezpiecznej jazdy wzdłuż wybrzeża Adriatyku.Taxi z ConnectoTransfers jest idealnym partnerem na drodze podróży po Dalmacji. Zarezerwuj doskonałe przenoszenie i rozpocząć urlop beztroski.

Brela jest boskie miasto Makarska, w samym sercu Dalmacji. Znajduje się zaledwie 45 km od Splitu, administracyjnych i miejskich centrum regionu Dalmacji i na stromych podnóża Biokovo. Brela jest znany jako jeden z najbardziej atrakcyjnych miejsc turystycznych w Chorwacji od kilku wieków, jest laureatem Europejskiej ekologiczne nagrody Błękitna Flaga od 8 lat i jest notowana w magazynie Forbes w 10 najlepszych plaż na świecie. Brela, ze względu na wyjątkowe piękno, stał się jednym z najbardziej ekskluzywnych miejsc latem w Dalmacji, Chorwacji, idealne miejsce do wypoczynku. Dla pełniejszego obrazu Riwiery Makarskiej i okolice Brela, odwiedzić sąsiednie miasta i wioski, takie jak: Baška Voda, Omiš, Tučepi, Imotski, Makarska, itp.

MIEJSCA

taxi transfer baska voda BAŠKA VODA
Wylot z Brela, wziąć relaksującą jazdy wzdłuż wybrzeża Adriatyku do pięknego miasta Baška Voda jest idealnym miejscem na relaksujący urlop. Po wiosce rybaków, Baška Voda jest obecnie turystycznym z cech prawdziwego śródziemnomorskiego miasteczka. Oprócz pięknych plaż i krystalicznie czyste morze, to nadmorskie miasto oferuje wiele zabytków historii i kultury. Jeśli chcesz zobaczyć więcej, przejdź do pobliskiego Splitu i zbadać jego Pałacu Dioklecjana i innych starożytnych pozostałości zaledwie 50 kilometrów.
taxi transfer omis OMIŠ AND RZEKI CETINA
Kanion rzeki Cetina jest jednym z najpiękniejszych zabytków w środkowej Dalmacji, 8 km długości rozprzestrzenia się od Omiš do Radmanove Mlinice (Radman młyny). Jest to najlepsze miejsce Dalmacji dla tych, którzy szukają adrenaliny podczas swoich wakacji w Chorwacji. Miasta Omiš znajduje się 21 km na południe od miasta Split, w samym sercu regionu Dalmacji. Ze względu na doskonałe połączenie miasta z resztą regionu, Split i Omiš okolicy są łatwo dostępne dla wszystkich, którzy pragną odkryć nie tylko niesamowite zabytki, ale także najpiękniejszych przyrodniczych w Europie.
taxi transfer tucepi TUČEPI
Tučepi są miejscem turystycznych, które rosły od fundamentów dawnego rzymskiego domu kraju, rusticae villae. Mają długości 3 km, plaża kamienista, najdłuższej plaży w Riwierze Makarskiej. Wylot z Brela, ten dysk zapewni Państwu wspaniałe widoki na wyspy Brač i należy zatrzymać się w niektórych miastach i wsiach na drodze do Tučepi. Odległość 18 km sprawia, że ​​Tučepi jedną z nieuniknionych miejsc w Riwierze Makarskiej. Odwiedź W tym malowniczym kurorcie i cieszyć Dalmacja w najlepszym wydaniu.
taxi transfer imotski IMOTSKI
Jeśli sprawa, że rasa śródlądowych nie ma nic do zaoferowania, jesteś w błędzie. Miasto Imotski można scharakteryzować jako nadmorskie miasteczko, strome uliczki i kamienne domy i schody przyczyniają się do piękna tego miasta kontynentalne w Dalmacji. 50 km od Brela, Imotski to miejsce warto odwiedzić. Jedź do Imotski i zwiedzanie Dalmacji śródlądowej jest jako majestatyczny i malowniczym jak wybrzeża części.
taxi transfer red lake THE RED LAKE
Red Lake jest 1,5 km od miasta Imotski w Dalmacji śródlądowych. Zjawisko to zostało nazwane Red Lake ze względu na czerwone skały. To jest najgłębszy luk w ​​Europie 200 metrów średnicy. Ze względu na swoje piękno, mistyczne jakości i niedostępność, to był przedmiotem wielu legend. Odwiedź stronę natury zjawiska i poznać historie i legendy za tym majestatycznym scenerii.
taxi transfer blue lake THE BLUE LAKE
Blue Lake jest faworytem promenady i kąpieliska w Imotski, tuż obok zachodnich obrzeżach miasta. Popularny "Ptaki Imotski" make Szczególną atrakcją w sezonie letnim skoki z okolicznych skał do wody. Głębokość tego jeziora nie jest stała, wiosną jeziora jest prawie 100 metrów głębokości, a zimą wysycha całkowicie.Blue Lake uzupełnia inne Imotski piękna przyrody, takie jak góry Biokovo, Vrljika wody i Red Lake.
taxi transfer makarska MAKARSKA
Położony w malowniczym porcie u podnóża Mt. Biokovo jest piękne śródziemnomorskie miasta Makarska. Tylko 14 kilometrów na południe od Brela, to miasto oferuje wiele atrakcji latem od kultury do rozrywki. Jest to jeden z najbardziej znanych miejscowości turystycznych w Dalmacji, ze wspaniałym Riviera oraz liczne zabytki historyczne i kulturowe. Bliskość innych dużych miastach, takich jak Split, Trogir Šibenik, Dubrownik i wielką łączność z całym regionie, sprawia, że ​​Makarska najlepsze miejsce na letni wypoczynek wzdłuż chorwackiego wybrzeża.