Book your transfer faster and easier on our new website!
EN HR DE IT FR SV RU PL

Book your transfer now

From: select from list choose transfer start
To: select from list choose transfer destination

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Riwiera Dubrownik

Dubrovnik

taxi transfer dubrovnik taxi transfer dubrovnik taxi transfer dubrovnik
Dubrownik jest miastem na wybrzeżu Adriatyku w skrajnym południu Chorwacji. Dzięki wyjątkowym i rzadko dziedzictwa historycznego, jest to jeden z najbardziej znanych miejscowości turystycznych na Adriatyku. Mimo, że został uszkodzony znacznie podczas wielkiego trzęsienia ziemi w 1667 roku, a podczas bombardowania w 1991 roku, Dubrownik udało się zachowanie gotyckim piękne, renesansowe i barokowe kościoły, klasztory, pałace i fontanny.

Dubrovnik jest idealnym miejscem na wakacje. Ze względu na fakt, że reprezentuje pochodzenia chorwackiego nauki i kultury, w 1979.the Dubrownika dołączył listę UNESCO Światowego Dziedzictwa UNESCO. Dubrownik jest wyjątkowy przykład bardzo dobrze zachowane obszary miejskie z kontrolą dystrybucji ulic i placów z okresu od renesansu i baroku.Mury obronne stanowią moc i siłę miasta, ale także szczególności piękno architektury. Niektóre inne ośrodki w pobliżu Dubrownik: Lozica, Mlini, Orasac, Plat, Soline, ...

powrót do góry

Cavtat

taxi transfer cavtat taxi transfer cavtat taxi transfer cavtat
Leży 19 km na południowy wschód od Dubrownika pod autostrady Adriatyku na zachodnim wybrzeżu Konavli.Cavtat nazwa pochodzi od Civitas Vetus, jak uciekinierzy w nowo powstałej Dubrownik nazywali ich pierwszy Epidauros zamieszkania. Turystyki i gastronomii tutaj tradycję i jest bardzo dobrze znana przez turystów. W Cavtat dziś pięć hoteli, z których najbardziej znanym jest "Chorwacja" (5 *), liczne restauracje, kawiarnie, sklepy z pamiątkami i port, który może pomieścić statki i jachty.

powrót do góry

Zaton

taxi transfer zaton taxi transfer zaton taxi transfer zaton
Na terenie ośrodka Zaton położony jest w Dubrovnik - županija w pięknej laguny 8 km na południowy zachód od Dubrownika, tuż obok autostrady Adriatyku. Składa się z Zaton małych i dużych.Zaton nazwa pochodzi od wyrażenia, które oznacza laguny (Zaton = laguny), w którym się znajduje. Turystyka jest tutaj bardzo rozwinięte, chociaż jest to jedna z kilku wsi tutaj, że nie ma hotelu, ale prywatne mieszkania są dostępne.

powrót do góry

Slano

taxi transfer slano taxi transfer slano taxi transfer slano
Slano to ośrodek położony w zatoce, która w całej historii stanowiła bezpieczny port morski i schronienie przed burzami. Ten niewielki kurort z licznymi nadal ma wyjątkową ofertę turystyczną. Tutaj możesz cieszyć się w wielkie piękno, i spokoju.

powrót do góry

Trsteno

taxi transfer trsteno taxi transfer trsteno taxi transfer trsteno
Trsteno znajduje się tuż obok autostrady Adriatyku w temperaturze około 20 km na południowy zachód od Dubrownika. W wieku 5 był już zamieszkany, a jako dowód są liczne znaleziska archeologiczne. O starożytności ośrodek ten, który był często odwiedzany przez żeglarzy, świadczą malowidła w kościele parafialnym św Vid. W 1939 Trsteno stała się częścią Republiki Dubrownika, więc z biegiem czasu, godne uwagi ludzi od Dubrownika zbudowali swoje altany tutaj, z których najbardziej znany jest dom rodzinny Gučetić-Gozze lato, znajduje się w Arboretum, najstarszym ogrodem botanicznym w Chorwacji.

powrót do góry

Blace & Opuzen

taxi transfer blace opuzen taxi transfer blace opuzen taxi transfer blace opuzen
Blace znajduje się w delcie rzeki Neretwy. Jest to mały ośrodek, który liczy około 200 mieszkańców, a także oferuje szeroki wybór narzędzi w plenerze: wędkarstwo, turystyka, itp. W Opuzen można łatwo znaleźć kwaterę prywatną. Noc Rybaków (tradycyjne rozrywki mieszkańców, nie powinno być pominięte w żaden sposób.

powrót do góry

Ploče

taxi transfer ploce taxi transfer ploce taxi transfer ploce
Jest to bardzo niewielka miejscowość położona kilka kilometrów od delty rzeki Neretwy. Składa się z kilku mniejszych ośrodków: Baćina, Banja, Komin, Peracko Blato, Plina Jezero, Ploče, Rogotin, Staševica i Saric Struga. Może zaoferować Państwu wszystkich niezbędnych usług.

powrót do góry

Klek

taxi transfer klek taxi transfer klek taxi transfer klek
Klek jest małym nadmorskim kurorcie znajduje się w lagunie, obok autostrady od Splitu i Dubrownika. Kiedyś była częścią Republiki Dubrownika. Mieszkańcy są głównie zaangażowane w owoce i warzywa rosnące, rybołówstwo i turystyka. Otoczony jest stuletnich drzew oliwki, oleandrów i innych roślin śródziemnomorskich. Jest to idealny wybór dla tych, którzy chcą mieć spokojne wakacje. Korty tenisowe, mini-golf sądy i liczne plaże są do Państwa dyspozycji. Inne ośrodki w tym regionie są: Komarna, Radalj, Repic, Duboka.

powrót do góry

Wyspa Koločep

taxi transfer kolocep taxi transfer kolocep taxi transfer kolocep
Na wyspie znajduje się na północny zachód od Dubrownika. Kiedyś to było zamieszkane przez marynarzy, wyszukiwarki koral, stoczniowców, rybaków, a niektóre z nich również produkuje winorośli. Na wyspie można jeszcze znaleźć resztki z epoki żelaza. Znacznie później Grecy i Rzymianie nie zamieszkane wyspy. Dziś jest oazą dla tych, którzy chcą mieć spokojne wakacje.

powrót do góry

Wyspa Lopud

taxi transfer lopud taxi transfer lopud taxi transfer lopud
Lopud leży między wyspami Koločep i Šipan. Jego najbardziej atrakcyjne cechy są piaszczyste plaże, piękne deptaki, cyprysy i odgłosy świerszczy, kochał tak samo przez wszystkich odwiedzających. Romantyczny laguny będzie dla Państwa niezapomniane zachody słońca. Szynka serem i wędzonym można spróbować w licznych restauracjach. Na wyspie znajduje się kilka hoteli do zaoferowania, ale mieszkanie jest w większości w prywatnych domach.

powrót do góry

Wyspa Šipan

taxi transfer sipan taxi transfer sipan taxi transfer sipan
Wyspa Šipan jest największą z wysp Elafiti i ma najwięcej mieszkańców. To najbardziej znane ośrodki są Šipanska Luka (port Šipan) i Suđurađ. Większość wyspy jest gęsty las z przerwami na winnice, gaje oliwne i cytrusowe. Małe, ukryte laguny i krystalicznie czyste morze wyspy specyfikę i nie będzie w stanie się im oprzeć. Można tam znaleźć około 30 kościołów wybudowanych w średniowieczu, co wielu z nich głównie rujnujące. W Suđurađ, w pobliżu portu jest renesansowy zamek zbudowany w 16 wieku.

powrót do góry