Riwiera Makarska, Tucepi, Brela, Baška Voda | Connecto Taxi Book your transfer faster and easier on our new website!
EN HR DE IT FR SV RU PL

Book your transfer now

From: select from list choose transfer start
To: select from list choose transfer destination

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Riwiera Makarska

Makarska

taxi transfer makarska taxi transfer makarska taxi transfer makarska
Makarska to piękne miasto, port i centrum turystyczne riwiery, która rozciąga się ponad 50 km wzdłuż wybrzeża, u podnóża góry Biokovo. Makarska leży nad morzem i składa się z centrum miasta zbudowany w stylu śródziemnomorskim i barokowych domów, podczas gdy w nowoczesnej części można znaleźć restauracje, hotele, kempingi, apartamenty i wille. Plaże w centrum miasta są bardzo piękne, ale jeśli chcesz uniknąć zatłoczonych miejsc, można odwiedzić jeden z spokojnej zatoczki w pobliżu.

Biokovo został ogłoszony Park przyrody w 1981.and jest to najwyższy szczyt na całym Morzu Śródziemnym (1762m). Tak więc, jeśli lubią trekking, można wybrać się na spacer lub wybrać się na wycieczki i zwiedzanie okolicy.

powrót do góry

Brela

taxi transfer brela taxi transfer brela taxi transfer brela
Brela jest położony 15 km na północny-zachód od Makarskiej, w pobliżu miejscowości Baška Voda. Znajduje się na wybrzeżu, pomiędzy górami Biokovo i wyspą Brač. Brela jest znanym celem licznych zagranicznych i Chorwacji turystów z powodu pięknych plaż, ścieżek, program na lato i wysokiej jakości zakwaterowanie.

powrót do góry

Baška voda, Bratuš & Promajna

taxi transfer baska voda taxi transfer baska voda taxi transfer baska voda
Wszystkie te miejsca należą do tej samej gminy, która jest dumna ze swojej oferty turystycznej i liczby gości. Położenie geograficzne zapewnia doskonale zachowane środowisko (Biokovo), dobrze utrzymane plaże i krystalicznie czyste morze. Turystyka to działalność, która może teraz uznać za tradycję, więc goście mogą korzystać z wszystkich zalet doskonałą ofertę gastronomiczną i wypoczynku w kwaterach prywatnych, które ma wszystkie cechy architektury wiejskiej Dalmacji lub inne liczne hotele rodziny.

powrót do góry

Tučepi

taxi transfer tucepi taxi transfer tucepi taxi transfer tucepi
Tučepi jest jednym z najpopularniejszych kurortów nad Adriatykiem. Tutaj znajdziesz liczne hotele i domy jednorodzinne z wysokiej klasy zakwaterowanie i dobrą ofertę żywności. Ze względu na bliskość Makarska, miejsce to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy wolą spokój i natura piękne plaże, ale także sąsiedztwie centrum.

powrót do góry

Podgora

taxi transfer podgora taxi transfer podgora taxi transfer podgora
Podgora jest trochę wioska rybacka, położona 7 km na południowy-wschód od Makarskiej. W ostatnich dziesięcioleciach ma wbudowane znacznie swoją ofertę turystyczną. Chociaż mieszkańcy uważają rybołówstwo i rolnictwo głównej działalności, w lecie są one poświęcone turystyce i ich gości. Tutaj można znaleźć zakwaterowanie w jednym z najsłynniejszych hoteli lub wielu mieszkaniach i emerytur. Podgora jest głównie za idealne do spokojnego urlopu. Podgora ma dwie przystanie jachtowe - Porat i Caklje które zapewniają miejsca dla 350 jachtów. Już w przeszłości były uważane za bezpieczne przystanie dla łodzi.

powrót do góry

Igrane

taxi transfer igrane taxi transfer igrane taxi transfer igrane
Igrane jest piękna wieś ​​i port w Makarskiej, która liczy 400 mieszkańców. Trochę kamieniste i piaszczyste plaże dać miejsce szczególny urok, a ponieważ jest to znana miejscowość turystyczna, ma kilka hoteli, prywatnych emerytur i domów jednorodzinnych, które oferują zakwaterowanie. Podczas wojny z Turkami, wieża Zalina został zbudowany i jest nadal, jak pozostałą część trudny okres w swojej historii.

powrót do góry

Drvenik

taxi transfer drvenik taxi transfer drvenik taxi transfer drvenik
Drvenik mieści się w dwóch zatokach (Górnego i Dolnego zatoki), 24 km na południowy-wschód od Makarskiej. Mieszkańców zawsze były doskonałe rybaków i rolników, ale obecnie są one również bardzo aktywny w działalności turystycznej. Piękne żwirowe plaże ukryte sosen oferują doskonały relaks dla wszystkich odwiedzających. Źródła wody pitnej są również znaleźć tutaj. Oferta turystyczna jest bardzo dobra.

powrót do góry

Živogošće

taxi transfer zivogosce taxi transfer zivogosce taxi transfer zivogosce
Živogošće znajduje się na zboczach Biokovo, 20 km od Makarskiej i to było zamieszkane już w ilyryjskie i okres rzymski, który potwierdza pozostaje na wzgórzu Suzine i rustykalnych willi w Mala Duba i Blato. Piaszczystych i kamienistych plaż otoczonych lasem sosnowym. Živogošće jest doskonałym wyborem dla relaksu i ma bardzo dobre oferty turystycznej - pokoje, szeroki wybór tradycyjnych specjałów, sporty wodne, boiska sportowe.

powrót do góry

Gradac

taxi transfer gradac taxi transfer gradac taxi transfer gradac
Gradac jest ostatnim miejscu w Riwierze Makarskiej, a także największych wsi. Wiele znalezisk archeologicznych potwierdzają jej istnienie już w czasach rzymskich i śledzi jego rozwój do dziś. Gradac jest to ulubione miejsce wielu turystów, łatwo się tam co roku. Oprócz zakwaterowania i doskonałą ofertę żywności, Gradac oferuje również zaplecze do uprawiania sportów wodnych, wycieczki do pobliskich wysp...

powrót do góry

Drašnice

taxi transfer drasnice taxi transfer drasnice taxi transfer drasnice
Drašnice to mała wioska w pobliżu ryby Podgora o którym wspominaliśmy już w przeszłości już na początku 1477 roku. Kościoły sięgają 15 wieku i dać tej śródziemnomorskiej wsi cecha starożytności. Można znaleźć wszystko Drašnice, czego potrzeba do wygodnego wypoczynku.

powrót do góry

Podaca

taxi transfer podaca taxi transfer podaca taxi transfer podaca
Podaca to niewielka miejscowość, której mieszkańcy pracują głównie w działalność turystyczną, podobnie jak w innych nadmorskich miast na Adriatyku.Starej wsi Podaca położony, w pobliżu Biokovo, jest obecnie całkowicie opuszczony. Oferta turystyczna jest bardzo skromna, ale tych, którzy preferują wakacje w spokojnej okolicy, znajdzie je uroczy.

powrót do góry

Brist

taxi transfer brist taxi transfer brist taxi transfer brist
Brist ma zaledwie 450 mieszkańców i leży w pobliżu miasta Gradac. Istnieje od 16 wieku i jest znana z Morza Śródziemnego urok. Stare kamienne domy i wąskie uliczki przypominają odwiedzających czasów starożytnych. Brist ma skromne oferty turystycznej, ale goście mają wszystko, co jest niezbędne do dobrego wypoczynku.

powrót do góry

Marušići

taxi transfer marusici taxi transfer marusici taxi transfer marusici
Marušići jest bardzo ładne i spokojnej miejscowości w odległości 12 km od miasta Omiš. Jest to idealne miejsce na spokojny wypoczynek w pięknym otoczeniu i plaż piaszczystych i kamienistych. Tutaj można znaleźć kilka restauracji z doskonały wybór potraw. Można też przejść pieszych lub doświadczenia rafting od kanion rzeki Cetina i góry Biokovo są bardzo blisko. Nocne życie ma miejsce w miastach, takich jak Split, Omiš, Makarska.

powrót do góry

Mimice

taxi transfer mimice taxi transfer mimice taxi transfer mimice
Mimice to wioska w środkowej Dalmacji, ok.. 15 km od Omiš. Jest to idealne miejsce na rodzinne wakacje, ponieważ jest to raczej spokojne miejsce. Plaże są płytkie i dobre dla dzieci, ale także dla tych, którzy lubią sporty wodne. Jeśli zdecydujesz się wyjść wieczorem, można znaleźć dobre bary i dyskoteki w Omiš, Makarska.

powrót do góry