Riwiera Szybenik, Vodice, Primošten, Rogoznica | Connecto Taxi Book your transfer faster and easier on our new website!
EN HR DE IT FR SV RU PL

Book your transfer now

From: select from list choose transfer start
To: select from list choose transfer destination

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Riwiera Sibenik

Šibenik

taxi transfer sibenik taxi transfer sibenik taxi transfer sibenik
Šibenik jest najstarszym miastem na naszym wybrzeżu, znajduje się na środkowej części chorwackiego wybrzeża Adriatyku, w malowniczej, wcięte zatoki, u ujścia rzeki Krka. Jest on położony na wzgórzach w północnej części zatoki, i jest otoczony przez twierdze Saint Michael, Saint John, i Subicevac. W starej części miasta, domy są z kamienia i są ściśle zbudowany, a ulice są wąskie i krzywe z wielu kroków i sklepione przejścia. Co roku Nights Klapa Muzyka odbywają się w drugiej połowie sierpnia. Całe zdarzenie otacza na piękny plac otoczony stare kamienne domy, w starej części miasta Sibenik.

Muzeum Šibenik Miasta jest czynny cały rok. Ma okolicznościowych i stałych wystaw. Znajduje się on w dawnym pałacu księcia w katedrze św Jakuba. Powinieneś również odwiedzić Galeria Sztuki św Grisogono. W galerii prezentowane są dzieła współczesnych artystów chorwackich.

powrót do góry

Primošten

taxi transfer primosten taxi transfer primosten taxi transfer primosten
Primošten to piękne i nieodparte małym miasteczku między Sibenik i Split. Primošten został zbudowany na wyspie, która jest połączona z lądem mostem, i rozwinął się w dobrze znanym letniskiem, który ma coś dla każdego. Na pewno z przyjemnością przez długie żwirowa plaża i dzikie wysokiej skały, które przyspieszają do morza, a także ścieżki spacerowe wokół murów starego miasta.

powrót do góry

Tribunj

taxi transfer tribunj taxi transfer tribunj taxi transfer tribunj
Tribunj, założona w 16. wieku, znajduje się na niewielkim półwyspie, 15 km od Šibenik w bardzo malowniczej części Riwiery. Od Tribunj ma najwięcej łodzi rybackich w środkowej Dalmacji, jej nabrzeża, po powrocie rybaków, przypomina duże rynku, gdzie można kupić niedawno złowione ryby i inne owoce morza. Istnieje kilka kąpielisk i zatok w Tribunj i jego otoczenie, podczas gdy zatoki Sovlja jest zdecydowanie najpiękniejszy.Kamieniste plaże są idealne dla rodzin z dziećmi, a miłośników sportu mają szeroki zakres aktywności sportowej w ich dyspozycji: tenis, boccia, 5-a-side piłka nożna, koszykówka, kursy nurkowania, żeglowania i podwodnego safari. Kilka tradycyjnych świąt, lokalnych uroczystości i imprez rozrywkowych odbywa się w lecie w Tribunj.

powrót do góry

Rogoznica

taxi transfer rogoznica taxi transfer rogoznica taxi transfer rogoznica
Rogoznica, mały Morza Śródziemnego turystycznym w pobliżu Primošten i 25 km na południe od Šibenik, znajduje się w szerokiej zatoce. Rogoznica jest często odwiedzana przez żeglarzy ze względu na Frapa przystań, uważana za jedną z najpiękniejszych i najbezpieczniejszych w tej części Adriatyku. Rogoznica jest wiele plaż żwirowych i kilka kamieniste plaże są otoczone sosnowym lasem. Rogoznica jest tradycyjnie osada rybacka i goście mogą kupić niedawno złowione ryby. Lokalne festiwale, odbywające się w sierpniu - Ribarska noc (Rybaka Night) i Noc Rogoznice (Rogoznica Night) - przyciągają wielu odwiedzających w tym od Splitu i Šibenik. Ze względu na linii brzegowej i innych obiektów sportowych, Rogoznica jest idealnym miejscem do uprawiania sportów wodnych, jak również inne działania.

powrót do góry

Skradin

taxi transfer skradin taxi transfer skradin taxi transfer skradin
Skradin jest pięknym małym miasteczku, w głębi Dalmacji, 16 km od Szybenika. To miasto z bogate dziedzictwo historyczne, o których mowa w 6 wieku już był głównym mieście ilyryjskie pokolenia Liburni. Jeśli wybierzesz to za miejsce na wakacje, będziesz cieszyć się jej ciekawych i pięknych obiektów.

powrót do góry

Vodice

taxi transfer vodice taxi transfer vodice taxi transfer vodice
Vodice to miasto 12 km na północny zachód od Szybenika. Jeśli lubisz dynamiczną i imprezy wypełnione wakacje, musisz znaleźć odpowiednie miejsce. Vodice jest dobrze znany z jego życiem oferty turystycznej, imprezy rozrywkowe i mieszkańcy gościnni. Oni czekają na ciebie jak drodzy przyjaciele, a naturalny spokój plaż i zatoczek cichej zapewni Państwu zasłużony odpoczynek. Vodice czeka na Ciebie!

powrót do góry

Brodarica

taxi transfer brodarica taxi transfer brodarica taxi transfer brodarica
Brodarica znajduje się na części łagodny brzeg między Šibenik i Primošten, naprzeciwko malowniczego archipelagu Šibenik. Odnaleźć się w spokojnej tego małego miejsca, które utrzymuje błogosławieństwa nienaruszonej przyrody - jej plaże i czyste morze.Wysepce Krapanj znajduje się naprzeciwko Brodarica, a jej mieszkańcy angażują się w gąbkę zbioru wieków. Zobacz jak oni to robią...

powrót do góry

Grebaštica

taxi transfer grebastica taxi transfer grebastica taxi transfer grebastica
Grebaštica is situated 15 km away from Šibenik. It is a small tourist destination consisting of family houses and pensions that lies in the bay of the same name on a part of the coast which is well-indented. The bay is covered with Mediterranean vegetation. Besides its main beach, it has several pebble beaches in smaller bays that you will discover if you head north to Vela Oštrica peninsula. There are several restaurants that serve Dalmatian specialties in Grebaštica, while you can buy home grown vegetables and fish from the locals who traditionally live off of agriculture and fishing.

powrót do góry

Murter

taxi transfer murter taxi transfer murter taxi transfer murter
Murter jest na północnej części wyspy o tej samej nazwie, która należy do archipelagu Šibenik. Wyspa jest połączona z lądem mostem w Tisno. Murter znajduje się pomiędzy dwoma zatokami, zatoki Hramina gdzie znajduje się przystań i zatokę Slanica gdzie znajduje się kąpielisko. Murter jest również znany jako punkt wyjścia dla wycieczek do Parku Narodowego Kornati. Liczne restauracje serwujące specjały kuchni dalmatyńskiej i kilka uroczystości odbywają się w sierpniu.

powrót do góry

Kaprije

taxi transfer kaprije taxi transfer kaprije taxi transfer kaprije
Kaprije wyspa z pełną obszarów 9,67 km2 znajduje się w środkowej części archipelagu Šibenik.Nazwa wyspy pochodzi od nazwy przypraw i śródziemnomorskiej kapar roślin. Mieszkańcy są głównie zaangażowane w hodowli winogron i oliwek, ale są świetne także rybaków, a ostatnio są również uznane za cudowne gospodarzy.

powrót do góry

Krapanj

taxi transfer krapanj taxi transfer krapanj taxi transfer krapanj
Krapanj to mała wysepka w archipelagu Šibenik i dzieli od wybrzeża przez 300 metrów kanału szerokie, że można przekroczyć codzienne linie łódź z Brodarica. Ten najmniejszy, a najniższy osiedlili wysp na Morzu Adriatyckim pokrywają lasy, zarośla i trawy, a jego mieszkańcy są podtrzymywanie gąbki nurkowania tradycji przez wieki. Jeśli szukasz na spokojny wypoczynek w miejscu o wiele restauracji, Krapanj jest właściwym miejscem dla Ciebie.Kamieniste plaże nadają się do zabaw dla dzieci, podczas gdy zatoczki i plaże w okolicy można zwiedzać przez jacht.

powrót do góry

Prvić

taxi transfer prvic taxi transfer prvic taxi transfer prvic
Prvić Luka to miejsce na wyspie Prvić który znajduje się w przedniej części miasta Šibenik, i należy do archipelagu Šibenik. To mała miejscowość, zamieszkana od 15 wieku jest siedzibą słynnej Faust VRANČIĆ, światowej sławy konstruktor spadochronu. Bliskość ziemi z jednej strony i Šibenik wysp innych marek Prvić Luka atrakcyjne letnisko i jednym z tych miejsc, dla których mówi się, że mają "duszę".

powrót do góry

Žirje

taxi transfer zirje taxi transfer zirje taxi transfer zirje
Wyspa Žirje jest najbardziej odległych wysp na archipelagu Šibenik. Jest to słynna osada rybaków i obszar połowowy. Ze względu na jego odległość od ziemi, ale także ze względu na połączenie promowe do ziemi, Žirje to atrakcyjne miejsce dla ludzi, którzy zażyczyć, aby spędzić spokojne wakacje. Połączenie promowe wyspie Žirje z wyspy Kaprije i Šibenik.

powrót do góry