Riwiera Zadar, Biograd na moru, Nin, Starigrad | Connecto Taxi Book your transfer faster and easier on our new website!
EN HR DE IT FR SV RU PL

Book your transfer now

From: select from list choose transfer start
To: select from list choose transfer destination

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Riwiera Zadar

Zadar

taxi transfer zadar taxi transfer zadar taxi transfer zadar
Zadar jest wspaniałym śródziemnomorskim miasto położone na wybrzeżu Adriatyku. Blisko Zadar może odwiedzić parki narodowe Plitvice, Paklenica, Kornati i Krka, a także parki przyrody Velebit i Telašćica. Miasto zostało znacznie powiększone w ciągu ostatnich dwóch dekad, a będziesz mógł go odwiedzać pieszo wzdłuż wybrzeża i słuchając morskich organów. Morze jest szczególnie czystości, całe wybrzeże jest duża plaża idealna do opalania i pływania, częściowo kamienista, a częściowo podklejone.

Miasto ma doskonałą ofertę turystyczną, liczne hotele i pensjonaty i doskonałe program kulturalny. Jest wiele do zobaczenia w Zadarze, ponieważ istnieje wiele zabytków, między innymi: rzymski przednich od 1. w., kościół Saint-Donat od wieku 9 - znakiem towarowym miasta, odrestaurowanej kościół romański św Krševan z 12 wieku, dzwonnica Najświętszej Marii Panny, katedra św Anastazji, plac publiczny, mury miejskie z bramami z widokiem na morze a kontynentem, kwadraty z 3 i 5 studnie i inne liczne pałace.

powrót do góry

Ugljan

taxi transfer ugljan taxi transfer ugljan taxi transfer ugljan
Wyspa Ugljan znajduje się w archipelagu Zadar i jest to najbliżej do miasta Zadar. Na wyspie znajduje się tylko siedem wsi, wśród których Ugljan jest największym, mając także na najlepsze położenie geograficzne. Jest to także najbardziej słonecznych miejscowości na wyspie. Znaleziska archeologiczne potwierdzają, że Ugljan była ona zamieszkana także w czasach prehistorycznych - narzędzi kamiennych znalezionych w dwóch starych jaskiń. Liburni byli pierwszymi, którzy zamieszkują wyspę i do budowy ścian, które są częściowo zachowane do dziś. Głównym źródłem dochodów mieszkańców jest turystyka, rolnictwo i rybołówstwo.

UGLJAN
Ugljan jest miejscowością i port w północnej części wyspy. Jest połączony z lądem przez regularną linią promową z Preko w kierunku Zadaru. Znana jest wspaniały zatoce o nazwie Muline i jego pięknej piaszczystej plaży, najpiękniejszej plaży na wyspie. Ugljan jest spokojnym miejscem, więc jeśli wolisz powolny styl życia i relaksu, to jest właściwe miejsce dla Ciebie.

KALI
Kali jest największym wśród wiosek w archipelagu Zadar i jest położony w południowo-wschodniej części wyspy. Jest znany z bardzo wykwalifikowanych rybaków, którzy wprowadzają codziennie ogromne ilości ryb. Kali jest odwiedzane przez wielu turystów w okresie letnim więc oferta turystyczna jest dość szeroki, a także oferty zakwaterowania i gastronomii. Bay Kali jest dość wcięty więc można znaleźć wiele kamienistych i piaszczystych plaż tam, wyposażone w różne urządzenia dla sportu i relaksu. Wśród sportów wodnych surfingu i parasailing są najbardziej popularne.

KUKLJICA
Kukljica to mała miejscowość położona na wschodnim wybrzeżu wyspy Ugljan, w archipelagu Zadar. Jest to ulubione miejsce wielu właścicieli jachtów ze względu na wyjazd w kierunku wybrzeża północnej i południowej.

LUKORAN
Lukoran to wieś w środkowej części wyspy Ugljan. Jest otoczony lasem sosnowym, winnice i gaje oliwne. Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi ze względu na ciszy i spokoju można znaleźć tutaj, a także pięknej plaży dostosowane do potrzeb dzieci. W Lukoran można również odwiedzić restauracji i tawern, które oferują doskonałe potrawy.

powrót do góry

Dugi Otok

taxi transfer dugi otok taxi transfer dugi otok taxi transfer dugi otok
Dugi Otok jest rzeczywiście bardzo interesujące wyspa na Adriatyku, głównie ze względu na jego cechy geograficzne i odmian. Na południowej części wyspy można odwiedzić Park przyrody Telašćica, trzy jeziora i Saharun zatoce, która ukrywa najpiękniejszej plaży na wyspie. Innych atrakcji wyspy są jaskini znajduje się 70 m nad poziomem morza i latarni morskiej Veli Rat. Nazwa Veli Otok został wymieniony po raz pierwszy w 1460 roku. Od Dugi otok można również przejść do Kornati i odwiedzenia Parku Narodowego.

BOŽAVA
Božava jest popularnym miejscem turystycznym na Dugi Otok, znany wspaniały Saharun plaży i szkoła nurkowania. Morza w miejscowości Božava jest wyjątkowo jasne, więc można odkryć uroki morza i zatoczek. Božava jest ulubionym miejscem wypoczynku wielu żeglarzy ze względu na jego położenie geograficzne.

BRBINJ
Brbinj to mała wioska położona na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy i jest zamieszkana przez zaledwie 160 mieszkańców. Jest to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek i relaks, ponieważ nie ma hoteli, ale tylko prywatne, noclegi, a środowisko naturalne, drzewa oliwne i winnice stworzenia śródziemnomorskiej atmosfery. Brbinj znany jest również jako centrum połowów można spróbować różnych dań rybnych, jak również innych tradycyjnych potraw.

SALI
Sali to niewielki ośrodek rybacki położony w pobliżu parku przyrody Telašćica. Ze względu na piękno przyrody, piękne wybrzeże i wzgórza w pobliżu Sali znana jest również jako ośrodek turystyczny. Jeśli wolisz relaks, spokój i doskonałe owoce morza, Sali jest idealny dla Ciebie.

powrót do góry

Pašman

taxi transfer pasman taxi transfer pasman taxi transfer pasman
Pašman to wyspa położona w archipelagu Zadar i jest znany na wspaniałe piaszczyste plaże i gęste sosny. Inną ciekawą cechą wyspy jest fakt, że tylko jego północna część jest zamieszkana podczas gdy południowy ma tylko kilka domów rybackich i liczne zatoki, więc jest idealny dla tych, którzy wolą odosobnionych miejscach. Przyroda jest naprawdę wspaniałe, jak również widok na pobliskie wyspy Kornati.

Ludzie tu łowić ryby lub pracy w polu, ale w ciągu ostatnich 20 lat turystyka stała się znaczącą. Od wielu turystów odwiedza wyspę każdego roku, jest doskonałą ofertą turystyczną, dobre zakwaterowanie, Kempingi, pensjonaty, restauracje i tawerny. Pašman znany jest również dobre przygotowanie żywności i oferty owoców morza. Jeśli chcesz uprawiania sportu, jazdy na rowerze jest zdecydowanie jednym z najbardziej popularnych sportów, ponieważ ma dobre trasy rowerowe. Jeśli chcesz odwiedzić zabytków, Pašman ma kościołów i klasztorów z lat średniowieczu, ale miasto Zadar znajduje się w pobliżu, dzięki czemu można go również tam.

TKON
Tkon jest stara wieś ​​położona na południowym wybrzeżu wyspy. Jej mieszkańcy zawsze były znane jako wykwalifikowanych rybaków. Jest podłączony do Biograd regularną linią promową. W Tkon może się okazać, romantyczne plaże i kamieniste zatoczki ukryte w sosnowym.

DOBROPOLJANA
Dobropoljana znajduje się w pięknej zatoce na wyspie Pasman i jest połączony z lądem linią promową. Znajduje się na północnym wybrzeżu i zamieszkane przez 4000 mieszkańców, którzy pracują głównie w dziedzinie lub łowić ryby. Zakwaterowanie można znaleźć tylko w apartamentach i pokojach, a kuchnia jest związane z owoców morza i warzyw uprawianych w dziedzinie tej romantycznej miejscowości.

powrót do góry

Bibinje

taxi transfer bibinje taxi transfer bibinje taxi transfer bibinje
Bibinje jest popularnym miejscem turystycznym zaledwie 6 km od miasta Zadar i znany z największej przystani na Adriatyku. W Bibinje można znaleźć liczne apartamenty i pokoje w kwaterach prywatnych, ale jeśli chcesz być otoczony przez naturę, można również zatrzymać się w kemping. Plaże w Bibinje są ładnie utrzymane i dostosowane nawet dla małych dzieci. Tutaj znajdziesz wiele możliwości do uprawiania sportów wodnych, ale jeśli zdecydujesz się wyjść wieczorem, najlepsze imprezy i koncerty organizowane są w Zadar i Zaton.

powrót do góry

Biograd

taxi transfer biograd taxi transfer biograd taxi transfer biograd
Biograd to miasto i port na Riwierze Zadar, położony zaledwie 28 km od Zadaru. Jego szczególną cechą jest położenie geograficzne, ponieważ jest częściowo położony na półwyspie, a częściowo na kontynencie. Wspomniano w pismach już w 10. wieku jako centrum chorwackich królów i biskupów. Znany jest również jako miejsce koronacji króla węgierskiego Kolomana chorwacki. Biograd posiada dwa wspaniałe piaszczyste plaże otoczone sosnowym lasem. Posiada doskonałe turystyki morskiej i jest znany na najlepsze korty tenisowe na Adriatyku.

powrót do góry

Diklo

taxi transfer diklo taxi transfer diklo taxi transfer diklo
Diklo jest elitarnym kurorcie na północno-wschodnim wybrzeżu, usytuowany w pobliżu miasta Zadar. Jest to elita celem licznych turystów, znany piękne wille i pensjonaty, dobrze utrzymane, organizowane dla sportu i rekreacji. W Diklo można zrobić wiele zajęć sportowych lub zrelaksować się na pięknych plaż. Zadar jest tylko kilka kilometrów, więc nie przegap zabytków i atrakcji kulturalnych i znakomite programy wieczorem.

powrót do góry

Nin

taxi transfer nin taxi transfer nin taxi transfer nin
Nin to najstarsze chorwackie miasto królewskie położone na małej wyspie w Zadarze Riviera. Dawno temu, był centrum parafii, w których biskup Grgur Ninski próbował w 10 wieku w celu realizacji korzystania z głagolicy alfabetu lithurgic usług. Jest również znany z borowiny i liczne długie, piaszczyste plaże odizolowane od ruchu. Nin jest znanym idealne miejsce dla wszystkich grup wiekowych.

powrót do góry

Mali Iž

taxi transfer mali iz taxi transfer mali iz taxi transfer mali iz
Mali Iž to wieś w Zadar riviera, położona na północnym wybrzeżu wyspy i połączony z lądem przez regularne linie promowe. Mali Iž ma mniej niż 200 mieszkańców, ale jest to ulubione miejsce wszystkich, którzy wolą spokojne wakacje, km od centrum miasta. Miłośnicy przyrody i nurkowania znajdą wiele ciekawych miejsc do eksploracji od Iž ten otoczony jest 10 wysepek i skał. Park Narodowy Kornati jest w pobliżu.

powrót do góry

Pakoštane

taxi transfer pakostane taxi transfer pakostane taxi transfer pakostane
Pakoštane znajduje się pomiędzy morzem i park przyrody. Jest to ośrodek znany ze swojego naturalnego otoczenia. Pakoštane może zaoferować liczne obiekty rekreacyjne, jak również możliwość odwiedzenia parków narodowych w pobliżu. Zakwaterowanie można znaleźć głównie w prywatnych mieszkaniach, emerytur i Kempingi. Jeśli podoba Ci się w restauracji, może się okazać, restauracje i tawerny z doskonałej, tradycyjnej specjalności.

powrót do góry

Petrčane

taxi transfer petrcane taxi transfer petrcane taxi transfer petrcane
Petrčane jest trochę, ale popularne wśród turystów, położone na północny-wschód od Zadaru. Jest znany z doskonałej oferty turystycznej, dobry program letnich i wydarzenia wieczoru. Jednym z najbardziej popularnych imprez jest z pewnością festiwal Garden, kiedy wielu turystów wlać w Jest to czas, gdy goście zawsze wyglądają na dodatkowy pokój. Plaże są głównie żwirowe, a jeśli lubisz sporty następnie istnieje wiele możliwości dla niego. Jeśli zdecydujesz się wyjść wieczorem, zalecamy Saturnus klubu w pobliżu wioski Zaton.

powrót do góry

Privlaka

taxi transfer privlaka taxi transfer privlaka taxi transfer privlaka
Privlaka jest trochę miejsca w pobliżu miasta Zadar, w pięknej i spokojnej zatoce idealny dla dzieci i relaksu. W pobliżu znajdą Państwo ciekawych miejsc turystycznych, Parku Narodowego Kornati i miasta Zadar która oferuje program letni dla swoich gości i licznych atrakcji kulturalnych i historycznych.

powrót do góry

Starigrad Paklenica

taxi transfer starigrad paklenica taxi transfer starigrad paklenica taxi transfer starigrad paklenica
Starigrad Paklenica to miejscowość turystyczna w Zadarze riviera i znana jest kamienistymi plażami, które rozprzestrzeniają się za kilometr. W pobliżu znajdą Państwo góry Velebit i Park przyrody Paklenica, które są idealne do rekreacji i badań przyrody i speleologii. Zakwaterowanie można znaleźć w apartamentach i pokojach lub hoteli, które organizują również happeningi wieczorem do wczesnych godzin porannych. Zadar i Zaton są w pobliżu z doskonały program letnich i przejawy wieczorem.

powrót do góry

Sv. Filip i Jakov

taxi transfer sv filip jakov taxi transfer sv filip jakov taxi transfer sv filip jakov
Sveti Filip i Jakov to mało romantyczne miejsce położone pomiędzy miastami Zadar i Biograd na moru. Ma piękny ukryte, ciche zatoczki z piaszczystymi plażami i kamienista. Sveti Filip i Jakov mają długą historię, ponieważ był zamieszkany nawet tysięcy lat pne przez Liburnians. Jest to idealne miejsce na rodzinne wakacje oraz dla miłośników historii. Tu możesz również odwiedzić Park Borelli i pozostałości zamku Benedyktynów w Rogow.

powrót do góry

Silba

taxi transfer silba taxi transfer silba taxi transfer silba
Silba jest wyspą na riciera Zadar, specjalnie dla jego prawdziwej, naturalnej okolicy, dziewiczą naturę, a zdrowy styl życia. Pojazdy nie są dozwolone na wyspie - nie ma samochodów i silników, ale tylko ciągniki, które mogą być wykorzystane wyłącznie jedną godzinę przed i po przybyciu promu. Silba znany jest gęstym lasem - siedlisko przyrodnicze zajęcy, i czyste morze, które jest często odwiedzany przez delfiny. To jest właściwe miejsce dla wypoczynku i relaksu, a zakwaterowania można znaleźć tylko w prywatnych domach, apartamenty i pokoje.

Silba była mowa już w pismach Konstantin Porfirogenet w rzut wieku. Wśród najważniejszych miejsc jest Toreta - sześciokątne wieża z zewnętrznych schodów kręconych. Jest to około 15 m wysokości i służy jako punkt widokowy, z którego mają wspaniały widok na pobliskie wyspy i archipelag. Istnieje również 7 biały kaplice, które naznaczają Drogi Krzyżowej i Vrh - najwyższy szczyt wyspy.

powrót do góry

Zaton

taxi transfer zaton taxi transfer zaton taxi transfer zaton
Zaton jest trochę kurortu w pobliżu miasta Zadar. Jest to dość popularne i odwiedzanych miejscowości. Jego stara część składa się z domów wioski i inne mało zamieszkanych z kamienia, a nowa część to ośrodek o długiej plaży (1,5 km). Zaton oferuje wiele udogodnień dla sportowców i miłośników sportu w ogóle, ale także dla tych, którzy chcą się zrelaksować w spokojnej zatoczki.

powrót do góry