Book your transfer faster and easier on our new website!
EN HR DE IT FR SV RU PL

Book your transfer now

From: select from list choose transfer start
To: select from list choose transfer destination

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Dubrownika

airport service Jednym ze sposobów transferu

airport service Powrót transferu

DUBROVNIK

taxi transfer Dubrovnik Jeśli szukasz sposobu, aby dostać się z lotniska Split do Dubrownika, ConnectoTransfers kontakt, a my cię tam w wielkim stylu. Książka naszych taksówek jakości i zabierzemy Cię do wybranego miejsca przeznaczenia w Dubrowniku szybko i bezpiecznie. Nie musisz martwić się o swój bagaż lub czasu przyjazdu. Usług ConnectoTransfers taxi jest najlepszym partnerem drogi, zwierzyć się z nami, a uzasadnić zaufania. Out taxi jest najlepszym i najbezpieczniejszym sposobem podróżowania od lotniska Split do Dubrownika. Zarezerwuj transferu teraz i zanieście nas na specjalnej ofercie mamy dla Ciebie.

Dubrownik, Perła Adriatyku, jest z pewnością jednym z najbardziej słynnych Chorwacji. Położony w południowej części regionu Dalmacji, jest najdalej na południe miasto w Chorwacji i jedną z najbardziej znanych miejsc chronionych UNESCO w Chorwacji i Europie. Dubrownik jest osiągalny drogą lądową, lotniczą lub morską. Jego międzynarodowe lotnisko jest podłączony do głównych miast europejskich i 17 km od miasta. Podczas gdy jesteś zwiedzanie Dubrownika, nie wahaj się do zbadania całej Riviera, wysp i półwyspów i innych dużych miast Dalmacji i Chorwacji, jak Split, Makarska Zagrzeb, itp.

MIEJSCA

taxi transfer peljesac PELJEŠAC
Pelješac jest drugim co do wielkości półwysep w Chorwacji, położony w Dubrovnik Riviera. Naturalne piękno Pelješac wciąż wymyka handlowych i wartości miejskich. Ten piękny półwysep jest łatwo dostępny drogą lądową lub morską, główny port na Pelješac Orebić łączący półwysep na wyspie Korčula. Jeśli chcesz odwiedzić Pelješac, zalecamy głównej trasy odchodzenia od Ston na głównej trasie 58 km długo Orebić przechodzącej przez malownicze Janjina wsi. Ten dysk na pewno cieszyć i które można rozważyć wina drogi od najlepszych win pochodzą głównie z półwyspu Pelješac.
taxi transfer mljet MLJET
Mljet to wyspa w Dubrovnik Riviera znany Park Narodowy Mljet i zatoce, która jest uważana za miejsce opisane w Odysei Homera. Jest to jedna z wysp w Chorwacji z najlepiej zachowanych przyrody. Najlepszym sposobem, aby odwiedzić Mljet od Dubrownika jest jeśli przejdziesz przez półwysep Pelješac, wzdłuż wybrzeża Adriatyku do miasta Ston na Pelješac, a następnie podjąć regularną linią promową z Prapratno do Sobra na wyspie Mljet. Cała podróż zajmie około 1,5 godziny, ale warto poświęcić chwilę.
taxi transfer cavtat CAVTAT
W historycznym centrum miasta Cavtat składają się starożytne ruiny i renesansowe pałace i wille. Cavtat to starożytna południe miasta Dubrownika, w centrum turystycznym i kulturalnym Konavle, najbardziej na południe części Chorwacji. Cavtat położony jest 25 km od Dubrownika. Można tam dojechać autobusem lub łodzią od starego miasta Dubrownika. Najprostszym sposobem, aby dotrzeć do Cavtat jest samolot, bo z lotniska Dubrownik jest tylko kilka kilometrów. Jego krajobrazy, bogate dziedzictwo kulturowe i historyczne oraz zakresu usług oferowanych turystom, sprostać wymaganiom współczesnego turystów, co czyni go jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc na wybrzeżu Adriatyku.
taxi transfer kolocep lopud cavtat WYSPY ELAFITI – Koločep, Lopud, Šipan
Po zachodniej stronie Dubrownika, w jego bezpośrednim otoczeniu jest mały archipelag składający się z kilku wysp na Morzu Adriatyckim. Wizyta wyspy Elafiti może być punktem kulminacyjnym wizyty w Dubrowniku. Chociaż istnieje regularne linii promowych na wyspy, harmonogramy uniemożliwiają odwiedzić wszystkie trzy wyspy w jeden dzień. Na szczęście istnieje wiele prywatnych krążowniki odchodzenia od Dubrownika, biorąc do pięknej wycieczkę wokół wysp.
taxi transfer trsteno TRSTENO
Jego naturalny zabytków, lato dwór, pawilon, akwedukt i barokowa fontanna jest jednym z najlepszych przykładów architektury ogrodowej wśród dworów Dubrownik latem. Z jego naturalne piękno i bujnej roślinności, Trsteno jest jednym z najpiękniejszych miejsc w regionie Dubrownik. Dzięki czyste i nieskażone morze, spacery linii brzegowej, możliwe wycieczki na wyspy Elafiti i łatwy dostęp do Dubrownika, Trsteno i Arboretum jest idealnym miejscem wypoczynku. Trsteno jest dostępny na lądzie, w niewielkiej jazdy wzdłuż wybrzeża Adriatyku od Dubrownika będzie trwać około 20-30 minut.