Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Makarskiej - Chorwacja | Connecto Taxi Book your transfer faster and easier on our new website!
EN HR DE IT FR SV RU PL

Book your transfer now

From: select from list choose transfer start
To: select from list choose transfer destination

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Makarskiej

airport service Jednym ze sposobów transferu

airport service Powrót transferu

MAKARSKA

taxi transfer Makarska Zastanawiasz się, jak dotrzeć do miejsca zakwaterowania w Makarska? ConnectoTransfers oferuje wysokiej jakości transport z lotniska w Splicie do żądanego miejsca docelowego. Będziemy Cię do Makarskiej, czas na wizytę w sposób bezpieczny i nie będzie musiał martwić się o swój bagaż. Zarezerwuj transfer do Makarskiej z lotniska w Splicie i cieszyć się wakacje w Chorwacji w pełni. ConnectoTransfers oferuje stylowe i komfortowe taxi z lotniska w Splicie wzdłuż wybrzeża Dalmacji.

Makarska to miasto w Split-Dalmacja na wybrzeżu Adriatyku. To miasto Dalmacji znajduje się około 60 km na południowy wschód od Splitu i 140 km na północny zachód od Dubrownika. To jest centrum turystycznym między Mt. Biokovo i pięknym wybrzeżem Adriatyku. Makarska jest łatwo dostępne z lądu, morza i powietrza i jest dobrze skomunikowane z resztą regionu i całej Chorwacji. Podczas gdy jesteś pobyt w Makarskiej, należy do zwiedzania okolicznych wiosek turystycznych i wyspy Riwierze Makarskiej. Makarska jest centrum Riwiery Makarskiej, jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych w Chorwacji. Riwiera Makarska rozciąga się na długości 60 km pomiędzy miastami Brela i Gradac.Riviera jest jednym z najpiękniejszych części wybrzeża Adriatyku, z licznymi piaszczyste i kamieniste plaże, sosny, musujące źródeł wody i zatoki pokojowego.

MIEJSCA

taxi transfer brela BRELA
Brela stała się jednym z najbardziej ekskluzywnych i najbardziej poszukiwanych miejsc turystycznych w Dalmacji ze względu na atrakcyjne środowisko naturalne.Punta Rata plaży zostało uznanych na całym świecie jako jeden z 10 najlepszych plaż na świecie. Brela jest łatwo dotrzeć miły jazdy wzdłuż wybrzeża Adriatyku. To jest tylko 14 km od Makarskiej i jazdy w dół Adriatyku autostrady mamy piękny widok na morze i wyspy Brač. Odwiedź Brela i odpocząć na najpiękniejszych plaż w Dalmacji.
taxi transfer tucepi TUČEPI
Tučepi znajduje się zaledwie 4 km od Makarska wzdłuż morza w otoczeniu pięknej przyrody. Miasto jest połączone z wyspy centralnej Dalmacji (Brač, Hvar, Korčula, Lastovo, Šolta i Vis) poprzez połączenia promowe począwszy od Makarska, Split i Drvenik. Jest to również związane z Włoch poprzez bezpośrednie morskie szlaki biegnące pomiędzy Split-Dubrovnik-Ancona i Bari. Wiąże się to z powietrza przez Split International Airport znajduje się zaledwie 80 km od hotelu. Tučepi jest popularnym miejscem turystycznym ze względu na wspaniałe wybrzeże, bogactwo naturalnych źródeł wody i zachowane w stylu śródziemnomorskim życia.
taxi transfer gradac GRADAC
Gradac jest najbardziej na południe turystycznym Riwiery Makarskiej około 40 kilometrów na południe od Makarskiej, położony w połowie drogi między Splitu i Dubrownika. Gradac ma najdłuższą i najładniejszą piaszczystą plażę w całej Riwierze Makarskiej. Najprostszym sposobem dotarcia do Gradac jest na lądzie, jest to piękny jazdy linii brzegowej, na której można zrobić kilka międzylądowań w Tučepi, Igrane lub Podaca cieszyć krajobrazu Chorwacji. Gradac to starożytne miasto z pozostałościami rzymskich budowli, idealnym na niezapomniane wakacje w Riwiera Makarska.
taxi transfer podgora PODGORA
W centrum wybrzeża Dalmacji leży Podgora, doskonałe miejsce na wakacje. Najlepszym sposobem, aby dotrzeć Podgora jest samochodem lub autobusem, to jest 70 km od Splitu, 12 km od Makarskiej i 140 km od Dubrownika. Przyjemność z pobytu w Podgora zostanie zwiększona przez dobrze zorganizowane wycieczki do pobliskich wysp, starożytnego miasta Omiš, Dubrownik, Split czy Nature Park Mt. Biokovo.
taxi transfer podaca PODACA
Podaca to miejscowość położona w południowej części Riwiery Makarskiej, pod góry Biokovo, tylko 36 kilometrów od miasta Makarska. To prawdziwie śródziemnomorskiej wiosce tradycyjne domy z kamienia i przepiękne plaże żwirowe jest idealnym miejscem wypoczynku w Dalmacji. Położony między Split - 100 km - i Dubrownik - 120 km - Podaca jest wielki jako przystanek w drodze do Dubrownika i jak na wycieczkę z Makarska.
taxi transfer drvenik DRVENIK
Drvenik to wyjątkowa symbioza morza i piękno gór z zatoki otoczone przez skały góry Biokovo. Drvenik jest prom łączący Riwiery Makarskiej na wyspę Hvar i wyspy Korčula. Szczegółowy harmonogram sprawdzić promowa: www.jadrolinija.hr. Jednym z ważniejszych zabytków na Makarskiej wybrzeża jest fort Drvenik, który siedzi na szczycie z widokiem na miasto. Miasto jest również związane z wszystkich głównych miast w Dalmacji Środkowej przez autobusy, dzięki czemu możesz osiągnąć Drvenik łatwo.