Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Medziugorja | Connecto Taxi Book your transfer faster and easier on our new website!
EN HR DE IT FR SV RU PL

Book your transfer now

From: select from list choose transfer start
To: select from list choose transfer destination

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Medziugorja

airport service Jednym ze sposobów transferu

airport service Powrót transferu

MEĐUGORJE

taxi transfer Međugorje Zarezerwuj transfer z lotniska w Splicie do Medjugorje w Bośni i Hercegowinie z usług ConnectoTransfers. Oferujemy różne rodzaje transportu i transfery w celu Ci ze Splitu do wybranego miejsca przeznaczenia tak szybko, jak to możliwe. Z naszej wysokiej jakości i taxi transfer będziemy upewnij się, że dotrze bezpiecznie, nie martwiąc się o bagaż lub czasu przyjazdu. Rezerwuj nas jako partnera w drodze i rozpocząć urlop beztroski.

Bośnia i Hercegowina jest w kształcie serca ziemi, która leży w sercu Europy Południowo-Wschodniej. Graniczy z Chorwacji, Serbii i Czarnogóry oraz jej stolicy Sarajewie. Większość terytorium składa się z góry i wyżyny skalista, lasy i pastwiska. Medjugorje jest na wysokości 200 metrów i znajdują się w odległości 25 km od Mostaru i jest bardzo blisko granicy z Chorwacją. Medjugorje jest jednym z najsłynniejszych rzymskich świątyń katolickich na świecie. Miejsce stało się sławne na objawień Matki Bożej w 1981 roku, po czym zaczęła się rozwijać turystyka religijna. Poza Sarajewie, to jest najczęściej odwiedzanym ośrodkiem turystycznym w Bośni i Hercegowinie. Można dotrzeć do Medjugorje od Mostaru poprzez dobre połączenia autobusem cały dzień odejścia nawet od międzynarodowego lotniska Mostar. Możesz również autobusem z Dubrownik, Split, Makarska i Zagrzeb, wraz z Sarajewa i Ploče dotrzeć do tego pięknego miasta. Najprostszym sposobem na turystów z innych części świata, aby dostać się do Medjugorje jest lot do Splitu w Chorwacji.

MIEJSCA

taxi transfer mostar MOSTAR
Mostar, 5. co do wielkości miasto, ma, oprócz Sarajewa, jeden z najbardziej znanych miast w Bośni i Hercegowinie. Charakteryzuje się ona Starego Mostu na rzece Neretwy. Posiada międzynarodowy port lotniczy i jest dobrze połączony z całej Europy. Południowej części Hercegowiny jest blisko granicy z Chorwacją i najlepiej połączony z regionu Dalmacja przez regularne linie autobusowe dzienne odchodzenia od Dubrownika i Splitu. Medziugorje jest 30 km od tego pięknego miasta i Hercegowiny od międzynarodowego lotniska w Mostarze. Po drodze do Mostaru z Medjugorje, będziesz przechodzić przez malownicze miasteczko Čitluk.
taxi transfer neum NEUM
Neum znajduje się w południowym Adriatyku w trójkącie z głównych atrakcji turystycznych Makarska - Mostar - Dubrovnik. Istnieją dwa sposoby, aby dostać się do tej pięknej nadmorskiej miejscowości Neum, jeden przechodzi przez chorwacki Dubrovnik-Neretva County, a drugi przez kontynentalnej części Hercegowiny. Medjugorje jest około 80 km od Neum i Morza Adriatyckiego. Neum to nadmorskie miasteczko w Bośni i Hercegowinie na południowym wybrzeżu Adriatyku w pobliżu granicy z Chorwacją i zajmuje 70 km do Dubrownika i około 90 km od Makarskiej, od Neum można łatwo dotrzeć do innych atrakcji turystycznych Chorwacji i starożytnych miast.
taxi transfer dubrovnik DUBROVNIK
Dubrownik nazywany jest perłą Adriatyku, a jego piękno i wyjątkowość, uzasadnia to, że nazwy. Odwiedź stronę majestatyczne miasto na południu regionu Dalmacja, czy przez transport publiczny, transfery zorganizowane, samochodem lub taksówką. Odległość od Dubrownika do Medjugorje jest około 140 km i jest to miły przejazd przez 2 kraje, Bośni i Hercegowiny oraz Chorwacji. Dubrownik i Medjugorje są dobrze połączone ze względu na wielu turystów chcących odwiedzić te dwie ważne miast, czy pozwiedzać lub jako cel pielgrzymek.
taxi transfer metkovic METKOVIĆ
To miasto Chorwacji znajduje się w Dubrowniku - županija znajduje się na południowy wschód od kraju, na brzegach rzeki Neretwy. Chociaż nie jest tak stary, jak Dubrownik, Metković ma wiele do zaoferowania, w tym kulinarne. Czy jesteś w Medjugorje lub Dubrownik, albo jakimkolwiek miejscu w Dalmacji lub na południe Hercegowina, powinieneś odwiedzić tego wielkiego miasta. Jedź wzdłuż wybrzeża Adriatyku, przez półwysep Pelješac się do Ploče i nadal Metković wzdłuż rzeki Neretwy, to zajmie Ci około 3 godzin pięknej jazdy morzem. Albo, można rive całą drogę wzdłuż wybrzeża, to krótszą trasę, ale trzeba do przekroczenia granicy Bośni w Neum.
taxi transfer citluk ČITLUK
Čitluk gmina w Federacji Bośni i Hercegowiny i jest domem dla światowej sławy sanktuarium maryjnego w Medjugorje, który znajduje się na południe od Čitluk miasta. Čitluk jest podłączony do większych miast Bośni przez linie autobusowe, najbliższy jest Mostar, tylko 20 km. To miasto jest jednym z najbardziej rozwiniętych części Bośni i Hercegowiny oraz z powodu bliskości Chorwacji i Adriatyku, i Medjugorje oczywiście jego turystyka rozwijała się szybko. Odwiedź Neum, zaledwie 65 km od hotelu, lub Dubrownika, 130 km od hotelu, lub Ploče, 40 km od Čitluk, czy samochodem lub środkami transportu publicznego.