Book your transfer faster and easier on our new website!
EN HR DE IT FR SV RU PL

Book your transfer now

From: select from list choose transfer start
To: select from list choose transfer destination

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Novalja

airport service Jednym ze sposobów transferu

airport service Powrót transferu

O NOVALJA

taxi transfer Novalja Novalja na wyspie Pag, jedna z najbardziej popularnych miejscowości wypoczynkowych w Chorwacji, i aby tam dotrzeć bezpiecznie i na czas, książka serwisowa ConnectoTransfer taxi taksówki, autobusy mini, autobusem lub busem. Novalja można łatwo dojechać z lotniska Split i wszystko, co w doskonały i stałe ceny w naszych nowych, klimatyzowanych pojazdów, które są zawsze do Państwa dyspozycji. Taxi ConnectoTransfers jest wygodny i ekonomiczny sposób, aby osiągnąć ten chorwacki najlepsze miejsce z najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Chorwacji-lotniska w Splicie. Staraj się nie czekać godzinami na terminalu, zmiana z autobusów lub wynajem drogie taksówki bez stałej stawki, w celu osiągnięcia tego wszystkiego, po prostu książka z naszych usług taxi i przelewu ułożone już dziś!

Novalja to piękne miasto położone na jednym z największych i najbardziej niesamowite wyspy na Adriatyku, na wyspie Pag. Wyspa Pag jest połączona z lądem mostem i można go osiągnąć na autostradzie lub drodze lokalnej bezpośrednio z lotniska w Splicie. Taxi ConnectoTransfers zadba podróży opieki swobodnie i Novalja na wyspie Pag.

Novalja jest najbardziej popularnym miejscem na wyspie Pag szczególnie ze względu na słynną plażę Zrće znany stron i czyste zatoczek i kamienistych brzegach. Poza Novalja odwiedzić miasta Pag, Povljana, Mandre lub miast na kontynencie jak Zadar, Stari Grad i parki narodowe Paklenica, Północny Velebit, a nawet Jezior Plitwickich.

Bez względu na rodzaj wakacji chcesz mieć w Novalja, ConnectoTransfers zapewni najlepsze taxi jakości w ramach stałych kursów we wszystkich rodzajach pojazdów, bez względu na liczbę pasażerów i miejsca docelowego.

Zarezerwuj transfer z lotniska w Splicie do Novalja z usług ConnectoTransfers taxi i pobyt w Chorwacji!