Transfer taksówką do Omiš | Connecto Taxi Book your transfer faster and easier on our new website!
EN HR DE IT FR SV RU PL

Book your transfer now

From: select from list choose transfer start
To: select from list choose transfer destination

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Omiš

airport service Jednym ze sposobów transferu

airport service Powrót transferu

O OMIŠ

taxi transfer Omiš Martwisz się, jak dotrzeć do miejsca docelowego w Dalmacji? Oferujemy Państwu odpowiedzi, usługi ConnectoTransfers taksówką będzie Ci do miejsca docelowego od lotniska w Splicie bezpieczne i szybkie. Z naszej wysokiej jakości i taxi transfer, będziemy upewnić się bezpiecznie dotrzeć do Omiš nie martwiąc się o bagaż lub czasu przyjazdu. Zarezerwuj transfer do Omiš od lotniska w Splicie i zacząć cieszyć się letnie wakacje w Chorwacji.

Omiš to małe miasteczko położone w regionie Dalmacji pomiędzy Splitem i Makarską przy ujściu rzeki Cetina. Jest to ośrodek turystyczny o długości 35 km Riviera uznane przez niezwykłej przyrody. Bardzo dobre połączenie z pobliskim Split i plaż tej części Riviera, pozwoliły na rozwój ruchu turystycznego w Omiš. Dla wszystkich tych, którzy szukają wakacje bardziej ryzykowny, odwiedzić pobliskie kanionu rzeki Cetina i cieszyć się czystą przyrodą lub rafting. Wśród magicznych wiosek w Omiš Riviera, Lokva Rogoznica, Mimice, Duće, Pisak i Dugi Rat są najbardziej znanych kurortów turystycznych w tej części Dalmacji. Odwiedź te skarby przyrody i odkrywania Dalmacji.

OMIŠ RIWIERA

taxi transfer omiš duće DUĆE
Duće jest jednym z dwudziestu malowniczych wiosek położonych wokół Omiš, zaledwie 2,5 km od zabytkowego miasta. Jest to seria z małej osady w Poljica, obszar między stóp łańcucha górskiego Mosor i Morza Adriatyckiego. Duće składa się z 2 części, jedna przez morze, a drugi to wiejska pod górą. Od Duće rozprzestrzenia się piękny widok na sąsiednie wyspy Brač, Hvar i Šolta, a jeśli chcesz odwiedzić jeden z nich, przejdź do Splitu do głównego portu promowego lub udać się do centrum miasta Omiš skąd wycieczki do tych wysp Dalmacji są organizowane na codziennie. Odwiedź Duće i cieszyć się jego długości 5 km, piaszczystej plaży.
taxi transfer omiš medići MEDIĆI
Medici małej miejscowości turystycznych w sercu Omiš Riviera, 10 km na południe od miasta Omiš i 26 km od Makarskiej. Otoczony przez gaje oliwne, winnice oraz malownicze spokój to prawda, śródziemnomorską atmosferą, można spędzić niesamowite wakacje letnie w tej miejscowości Dalmacji na wybrzeżu Adriatyku. Czy samochodem lub autobusem, Medici jest łatwo dostępne i dobrze połączone z innych miast w regionie Dalmacja, takie jak Omiš, Makarska i Split. Odwiedź Medici, ich punktem wyjścia dla poszukiwań Dalmacji i na Adriatyku.
taxi transfer omiš ruskamen RUSKAMEN
Ruskamen to przysiółek wsi Lokva Rogoznica i cel wycieczek w odległości 6 km na południowy wschód od Omiš. Leży 50 km od lotniska w Splicie i tej pięknej nadmorskiej drogi od Splitu, wzdłuż wybrzeża Adriatyku, będzie można zakochać się w wspaniałej, dziewiczej przyrody i wspaniałe, niebieski Morze Adriatyckie. Kiedy przyjeżdżają do Ruskamen będziesz cieszyć się plaże, windsurfing i bogatsze życie nocne wizyty Omiš samochodem lub autobusem linii regularnych. Zapraszamy do Ruskamen i zrelaksować się na plaży w cieniu sosen.
taxi transfer omiš lokva rogoznica LOKVA ROGOZNICA
Lokva Rogoznica to mała miejscowość w odległości zaledwie 9 km od Omiš miasta, położony przy głównej drodze do Makarskiej. Jest to oaza spokoju, u podnóża Mt. Dinara w kilka piaszczystych plaż, otoczonych lasami sosnowymi. Lokva Rogoznica jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje w Dalmacji. Ze względu na bliskość miasta Omiš, Makarska, można cieszyć się w liczne możliwości wypoczynku i wydarzeń, które te miasta, a to wszystko w promieniu 20 km. Odwiedź Lokva Rogoznica i cieszyć się wakacje pod naturalnych cieniu sosen na wybrzeżu Adriatyku.
taxi transfer omiš marušići MARUŠIĆI
Marušići to niewielkie miasteczko położone w połowie drogi od Omiš i znany na całym świecie ośrodek turystyczny Brela. Idealne miejsce na wypoczynek w cichej i spokojnej, wieś ​​ta oferuje doskonale wypocząć w pięknej, fusion unikalny łańcucha górskiego i Morza Adriatyckiego. Dla rozrywki bardziej ekscytujące, przejazd do Makarskiej, Omiš i Splitu i zwiedzanie Dalmacja nocą. Od Marušići jest tak blisko miasta Omiš, masz szeroki wachlarz organizowanie wycieczek na okoliczne wyspy i miasta w Dalmacji do wyboru. Autobusem lub po prostu dysk do podziału lub Makarska i zakochuje się w pięknej scenerii nad Adriatykiem.
taxi transfer omiš mimice MIMICE
W Mimice będziesz miał okazję do odpoczynku i relaksu, z dala od miejskiego zgiełku, korków i miejsca hałaśliwe. Mimice jest typową śródziemnomorską miejsce o łagodnym klimacie, położony w centrum Adriatyku, 11 km na południe od Omis. Jest dobrze związane z wszystkich głównych miast w regionie Dalmacja przez autobus linii. Znajduje się między góry Dinara i wspaniałe żwirowe plaże Morza Adriatyckiego. Ze względu na bliskość miasta Omiš, Makarska, można zwiedzić bogate dziedzictwo kulturowe i historyczne na okolicę, korzystają z rafting na rzece Cetina, windsurfing i wiele innych atrakcyjnych opcji wakacje.
taxi transfer omiš nemira NEMIRA
Nemira to mała miejscowość położona 25 km na południe od Splitu, 3 km od Omiš i 36 km na północny zachód od Makarskiej. Rzadko inhabitance wyniku przez bardzo czyste i błękitne morze, co Nemira idealne miejsce na stres wakacje wolne lato w Dalmacji. Dla wszystkich tych, którzy szukają zabawy i przygody, aktywny wypoczynek i wydarzeń kulturalnych, przejdź do Omiš lub pobliskich miejscowości Makarska i Split samochodem lub autobusem linii regularnych, i cieszyć się pobytem w Dalmacji i Omiš Riviera.
taxi transfer omiš pisak PISAK
Pisak jest w pięknej miejscowości Omiš Riviera w pobliżu Brela, światowej sławy turystycznym. Pisak jest dobrze znany z piaszczystych i żwirowych plaż w zacisznej zatoce z dala od szosy. Tylko 16 km na południe od miasta Omiš i 18 km na północ od Makarska, ten pokojowego rozwiązania jest wielki ośrodek turystyczny. Ze względu na bliskość miasta Omis, Makarska, goście mogą korzystać z licznych możliwości aktywnego wypoczynku, takie jak rafting, wolne wspinaczki, windsurfing.