Transfer taksówką do Parku Narodowego Jezior Plitwickich | Connecto Taxi Book your transfer faster and easier on our new website!
EN HR DE IT FR SV RU PL

Book your transfer now

From: select from list choose transfer start
To: select from list choose transfer destination

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Jeziora Plitwickie

airport service Jednym ze sposobów transferu

airport service Powrót transferu

O JEZIOR PLITWICKICH

taxi transfer plitvice Na dobry początek wakacji lub podróży służbowej beztroski, ConnectoTransfers książki jako partnera w drodze z lotniska w Splicie do Parku Narodowego Jezior Plitwickich. Możemy zorganizować taksówką jakości, dostosowanych do Państwa potrzeb. Prowadzenie do celu, możemy dać ci więcej informacji na temat życia, atrakcji i celne Chorwacji. ConnectoTransfers Cię do miejsca docelowego w Plitvice na czas i bezpiecznie i nie będzie musiał martwić się o swój bagaż. Nie przegap tej oferty mamy od lotniska w Splicie do Jeziora Plitwickie, książkę teraz i zacznij korzystać z wakacji w Chorwacji.

Park Narodowy Plitvice położony jest w regionie Lika Chorwacji, źródła rzeki Korana. Park Narodowy Jezior Plitwickich jest jednym z największych cudów natury w Europie. Przyjęta przez wysokie zalesione góry, są piękne jeziora z krystalicznie czystej wody niebiesko-zielone. Plitwickie Jeziora to najbardziej znany chorwacki narodowy park, część Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ciesz się w pięknej przyrody i spacerów, pieszych wycieczek, jazdy w elektrycznym łodzi i pociągów, fotografia, jazda na rowerze i na nartach.Część parku narodowego nadal nazywa diabła Garden. Cały ogród została zachowana od wpływu człowieka, pozostawiając ją bez zmian dla wszystkich odwiedzających do korzystania z doskonałością 16 jezior przeplatające się z kaskadami i małych rzekach. Podczas gdy odwiedzasz malowniczym regionie Lika, należy zatrzymać się w Gospić, Karlobag, Senj i Otočac i zwiedzanie regionu jak możesz. Trasy ConnectoTransfers do Jeziora Plitwickie zostanie zorganizowana tak, że można całkowicie cieszyć się nie tylko w pięknie Jezior Plitwickich, ale również w bezpieczny i pewny wyjazd i wszystko, co pod stałą cenę taksówką.

MIEJSCA

taxi transfer gospic GOSPIĆ
U podnóża gór Velebit, największe i najpiękniejsze chorwackie góry, na przecięciu szlaków z północy na południe, otoczony przez piękne nietkniętej przyrody, jest Gospić, centrum Lika-Senj County, znajduje. Dwa główne lotniska są w pobliżu Gospić, Lotnisko Zadar i lotniska Rijeka więc zarezerwować transfer taksówką z tych lotnisk chorwacki z ConnectoTransfers do Gospić lub Jezior Plitwickich. Ciesz się w 60 dysków kilometrów od Gospić do Jezior Plitwickich z naszych usług taxi transfer.
taxi transfer karlobag KARLOBAG
Karlobag to zabytkowe miasto na wybrzeżu Adriatyku, u podnóża Mt. Velebit. Znajduje się na trasie w kierunku Rijeki - Dubrovnik i na drogach prowadzących do Gospić, Plitvice i Zagrzeb, to jest ulubionym miejscem postoju dla wielu turystów. Karlobag jest dobrze podłączony do całego regionu Lika oraz na wybrzeżu Adriatyku w Chorwacji, odległości do pobliskich miejsc są następujące: do Jeziora Plitwickie - 100 km, Zadar - 105 km, do Gospić - 20 km, Rijeka - 130 km. Karlobag jest również podłączony do wyspy Pag za pośrednictwem linii promowych łączących w pobliżu Prizna i Žigljen, niewielki port na wyspie. Taxi ConnectoTransfers Cię do tych miejsc, portów promowych, lotniska i wszystkich parków narodowych w Chorwacji.
taxi transfer otocac OTOČAC
Otočac jest największym miastem w urokliwej dolinie Gacka. W okolicy rzeki Gacka jest zamieszkana od czasów prehistorycznych. Otočac jest drugim największym miastem w regionie Lika, i jest centrum administracyjnym północnej części tego regionu kontynentalnego. Jest dobrze podłączony do innych części Lika - Senj County, i wszystkich większych miastach na terenie hrabstwa znajdują się w promieniu 60 km Otočac. Odległość między Otočac i Park Narodowy Jezior Plitwickich jest 60 km i dążenie do tego chorwacki zabytkiem jest hipnotyzujący, więc cieszyć się w ConnectoTransfers wycieczki i transfery w klimatyzowanych samochodów z zawodowych kierowców.
taxi transfer senj SENJ
Senj jest historycznym miastem w północnej części Adriatyku, u podnóża zbocza Velebit i Kapela w Velebit Channel. Miasto z bohaterskiej przeszłości, jest rozpoznawalny przez dwa symbole - silny wiatr Senj jest bora oraz zabytkowy twierdzy Nehaj na wzgórzu nad miastem. Senj nie jest tak daleko od Parku Narodowego Jezior Plitwickich, zaledwie 90 km jazdy rekreacyjne oddziela wybrzeża Adriatyku i Senj z cudownego Jezior Plitwickich. Senj jest podłączony do całej Chorwacji i większość miast europejskich środkami transportu publicznego, a najbliższe lotnisko jest lotnisko Rijeka na wyspie Krk. Rezerwuj transfer z lotniska Rijeka, lotnisko Krk, lotnisko Zadar z usług ConnectoTransfers taksówką.
taxi transfer korenica KORENICA
Korenica to wieś w gminie Jeziora Plitwickie, na drodze między Plitvice i Udbina. Mimo zaledwie 18 km na południe od najbardziej znany chorwacki park narodowy, Korenica ma swoje atrakcje turystyczne i oferuje. Korenica jest także ulubionym przystankiem dla wielu turystów podróżujących w dół starej drodze ze Splitu do Zagrzebia i zwykle część wycieczki do Jeziora Plitwickie.
taxi transfer brinje BRINJE
Pięknej miejscowości w Lika na stokach Velika Kapela i Velebit charakteryzuje się klimatem kontynentalnym. Jeżeli podróż zabierze Cię do Lika, lub jeśli jesteś tylko przechodniem na drodze do wybrzeża Adriatyku, zatrzymać się i cieszyć się ogromne piękno tego zakątka regionu Lika. Brinje to wieś przy głównej autostradzie z Zagrzebia do Splitu i znajduje się 30 km na północny wschód od Otočac, drugim największym miastem w regionie Lika. Można dotrzeć do Brinje z lotniska Zadar z usług ConnectoTransfers taksówką pod stałą cenę.