Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Podstrana - Chorwacja | Connecto Taxi Book your transfer faster and easier on our new website!
EN HR DE IT FR SV RU PL

Book your transfer now

From: select from list choose transfer start
To: select from list choose transfer destination

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Podstrana

airport service Jednym ze sposobów transferu

airport service Powrót transferu

PODSTRANA

taxi transfer podstrana Jeśli potrzebujesz transportu z lotniska w Splicie do miejsca wypoczynku w Podstrana, ConnectoTransfers książki jako taxi. Możemy Ci Podstrana szybko i bezpiecznie, i nie będziesz musiał się o nic martwić. ConnectoTransfers ma taxi jakości i szoferów, że można uzyskać niezbędne informacje na temat życia w Chorwacji. Rezerwuj nas jako partnera w drodze, będziemy organizować sobie do własnych potrzeb i będziesz w Podstrana na czas wizyty. Nie przegap tej oferty specjalne taxi z lotniska w Splicie do Podstrana i cieszyć się wakacje w Chorwacji.

Podstrana jest ciekawym miejscem turystycznym znajduje się w odległości 8 km od Splitu, które niezależnie od jego bogate dziedzictwo kulturowe, oliwki, wino i brzoskwinie, znany jest 9 km od pięknych plaż czyni go jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc turystycznych. Ze względu na bliskość Split, wszystkie komunikaty drogowe są w pobliżu: lotniska w Split (30 km), Split portu promowego (8 km), dworca autobusowego w ruchu międzynarodowym (8 km), dworca kolejowego (8 km) i autostrady (18 km). Turyści mogą również korzystać z jednodniową wycieczkę organizowane przez lokalne biura turystyczne lub mogą indywidualnie zorganizować spływ na rzece Cetina, który wynosi 15 km.

MIEJSCA

taxi transfer split SPLIT
Położony zaledwie 8 km na północ od Podstrana, tej śródziemnomorskiej Flower jest centrum całego Dalmacja i głównego portu i stacji dla ruchu międzynarodowym, krajowym i regionalnym. Przejazd do autostrady Adriatyku do centrum tego zabytkowego miasta i cieszyć się w kulturalne i historyczne zabytki i historie, które Pałacu Dioklecjana oraz ulic w Splicie powiedzieć. Twoja wizyta będzie wart twój czas.
taxi transfer stobrec STOBREČ
Stobreč to część Split obszaru metropolitalnego, leży na półwyspie, rozwalony na kontynent. W pobliżu wyspy Brač, Šolta i górskich Mosor zapewnienia atrakcyjnych miejsc na krótkie wycieczki. Bliskość Podstrana, tylko 3,5 km, daje możliwość do odwiedzenia tego pięknego przedmieście Splitu. Stobreč, Podstrana i Split są ze sobą połączone za regularne autobusem linii wychodzących z Split.
taxi transfer klis KLIS
Ze względu na nielubianych miejsce było przez długi czas niemożliwy do zdobycia. Medieval Klis było siedzibą chorwackich żołnierzy, którzy walczyli przeciwko inwazji tureckiej i weneckiej. Klis reprezentowane przełęczy, który połączył w Splicie do Dalmacji zapleczem i nadal nie ze względu na fakt, że stare i nowe drogi łączącej Split chorwacki północ przez niego przechodzić. Ten średniowieczny fort znajduje się około 7 km od Splitu i 18 km od Podstrana, a najlepiej połączony środkami transportu publicznego do Splitu.
taxi transfer sinj SINJ
Sinj miasto w kontynentalnej części Split-Dalmacja w Chorwacji. Sinj i Dystrykt Cetina stanowi interesujący obszar turystyczny, a główną atrakcją, dla których miasto jest znane w kraju i za granicą, z pewnością jest tradycyjnym turnieju kantowniki Sinj (Alka).Odległość między Podstrana i Sinj jest 38 km, przechodzącej przez Stobreč, Split i Klis a następnie do malowniczej śródlądowych Dalmacji.
taxi transfer cetina RZEKI CETINA
Kanion rzeki Cetina ma 8 km długości i rozciąga się od Omiš do Radmanove Mlinice (Radman młyny). Jest to najlepsze miejsce Dalmacji dla tych, którzy szukają adrenaliny podczas swoich wakacji w Chorwacji. Rzeki Cetina jest ważne dla regionu Dalmacja, ponieważ posiada jedną z trzech elektrowni wodnych ośrodków w powiecie Cetina, odwiedź także sztuczne jezioro Peruća i jego matki. Schodzi z wysokości 385 m na poziomie morza, gdy wpada do Morza Adriatyckiego. Jest to najbardziej bogate w wodę rzeki w Dalmacji. Od Podstrana do źródła tej ważnej rzeka Dalmacji jest 85 km i th tylko sposób jego osiągnięcia jest samochód.
taxi transfer trogir TROGIR
Od Trogir znajduje się zaledwie 5 km od lotniska Split i tylko 15 km od autostrady, nie można unikać odwiedzania tego miasta-muzeum, specjalny symbol Chorwacji. Od miasta Split jest centrum regionalnym komunikacji ruchu, Trogir najlepiej dojechać z Split, więc jeśli chcesz historycznym przygody wizyta tych dwóch rzymskiej osady i cieszyć się w zabytki i prawdziwą atmosferę śródziemnomorskiej.