Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Primošten - Chorwacja | Connecto Taxi Book your transfer faster and easier on our new website!
EN HR DE IT FR SV RU PL

Book your transfer now

From: select from list choose transfer start
To: select from list choose transfer destination

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Primošten

airport service Jednym ze sposobów transferu

airport service Powrót transferu

O PRIMOŠTEN

taxi transfer Primošten Zastanawiasz się, jak dotrzeć do Primošten od lotniska Split na czas na wizytę zakwaterowania? ConnectoTransfers książki jako partnera w drodze, będziemy cię tam szybko i bezpiecznie. ConnectoTransfers oferuje wysokiej jakości usługi taxi w atrakcyjnej cenie. Podróży do miejsca wypoczynku i bezpiecznie w stylu ConnectoTransfers. Nasze taksówki są do Państwa dyspozycji i zorganizujemy transfer do własnych potrzeb i wymagań. Na dobry początek wakacji w Chorwacji, jak beztroski jak to możliwe, książkę taxi i nie przegap naszej oferty specjalnej od lotniska w Splicie do Primošten.
Primošten to miasto w Chorwacji, a część Šibenik-Knin, położone na południu, pomiędzy miastami Šibenik i Trogir, na wybrzeżu Adriatyku. Primošten słynie z ogromnych i pięknych winnic, które są obecnie rozważane, aby stać się liście światowego dziedzictwa UNESCO. Toghether z Vodice, Murter i Rogoznica, Primošten jest jednym z najbardziej atrakcyjnych destynacji turystycznych na Riwierze Šibenika. To półwysep-miasto położone jest w sąsiedztwie towins najbardziej popularnych w Dalmacji, wszystkie w promieniu 50 km, odwiedź Split, Šibenik, Trogir i poznać ich pradawne historie. Jest łatwo dostępny drogą lądową ze względu na regularne linie autobusowe dzienne odlatujących Borth od Šibenik, Split, najbliższego portu lotniczego jeden w Splicie, zaledwie 40 km na południe.

NOCNYCH PRIMOŠTEN – Club Aurora

taxi transfer Primošten club aurora W Primošten można się świetnie bawić na dyskotece klub Aurora, która latem oferuje niezapomniane chwile do wczesnych godzin porannych. Klub ma dwa oddziały, w tym dwa parkiety taneczne, pięć barów, na zewnątrz parkiecie, basen, salon VIP, pizzeria i steki. Klub jest czynny co roku od czerwca do września. Aurora jest jednym z największych i najbardziej znanych klubów w Chorwacji, jednego z najlepszych kurortów na wybrzeżu Chorwacji, położone na wzgórzach miasta Primošten około 2 km od centralnej części miasta. Każdej nocy w okresie letnim, ogród zamienia się w tematyce wonderland z artystycznym dekoracje i wizualizacje. Klub jest odwiedzany przez sławnych gości ze świata biznesu, pokaz mody i kultury, ale w szczególności przez ludzi z samej Chorwacji.

MIEJSCA

taxi transfer sibenik ŠIBENIK
Šibenik znajduje się w centrum chorwackiego wybrzeża Adriatyku, w malowniczej, zatoki wcięte rzeki Krka. Miasto Šibenik ma wyjątkowo silną pozycję ruchu, która umożliwia bezpośrednią komunikację z resztą regionu i całej Chorwacji. Szkielet jest Adriatyku nadmorskiej drodze z rozszerzeniami do Drnis (33 km) i Knin (55 km) i dalej na chorwacki śródlądowych. Innym istotnym środkiem transportu jest pociąg, który prowadzi do Zagrzebia i Splitu. Ruchu lotniczego przechodzi lotniska w Splicie w Kaštela (45 km) i Zemunik Airport (50 km).
taxi transfer grebastica GREBAŠTICA
Grebaštica jest trochę malowniczej miejscowości, 15 km na południe od Šibenik i 13 km na północ od Primošten, położony w pięknej zatoce na wybrzeżu Adriatyku. Grebaštica jest podłączony do Šibenik regularne linie autobusowe i jest idealnym miejscem wypoczynku dla rodzin. Ten rzymskiej osady jest doskonałym przystankiem na tej trasie z wybrzeża Dalmacji. Odwiedź spokojnej miejscowości Grebaštica i cieszyć się w naturalnych wnętrzach Morza Śródziemnego.
taxi transfer zaboric ŽABORIĆ
Dawniej mała wioska stał się największym weekend osadnictwa w Šibenik Riviera. Žaborić znajduje się 10 kilometrów na południe od Šibenik i 16 km na północ od Primošten, pomiędzy drogą wybrzeża Adriatyku i lazurowego morza. Žaborić jest także w pobliżu Parku Narodowego Krka, a drugi znanych wodospadów w Chorwacji. Istnieją regularne linie autobusowe łączące Žaborić z Šibenik, Split. Ze względu na bliskość Šibenik, to również połączenie drogowe oraz transport lotniczy odbywa się poprzez Lotnisko Split, 45 km od hotelu, lub na lotnisko w Zadar, w odległości 50 km od Szybenika.
taxi transfer krka PARK NARODOWY KRKA
Jazdy do Parku Narodowego Krka, miniesz pod patronatem UNESCO miasta o wielkiej wartości historycznej i bogate tło - Šibenik.25 km jazdy od Primošten, częściowo wzdłuż wybrzeża Adriatyku, jest potrzebny, aby zobaczyć ten hipnotyczny cud natury i cieszyć się czystym powietrzem i otoczenie uspokajająco. Jednym z najbardziej niesamowite rzeczy do zobaczenia obok parku narodowego jest wysepka Visovac w okolice rzeki Krka z klasztoru franciszkanów i kościół z 15 wieku.