Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Rogoznica | Connecto Taxi Book your transfer faster and easier on our new website!
EN HR DE IT FR SV RU PL

Book your transfer now

From: select from list choose transfer start
To: select from list choose transfer destination

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Rogoznica

airport service Jednym ze sposobów transferu

airport service Powrót transferu

O ROGOZNICA

taxi transfer rogoznica Potrzebujesz transportu z lotniska w Splicie do Twoje ulubione miejsce w Dalmacji? Pomożemy Ci w tym. ConnectoTransfers taxi zabierze Cię z lotniska Split do dowolnego miejsca w regionie Dalmacji. Zapraszamy do nas książkę jako usługa transportu, a my Ci Rogoznica bezpiecznie i szybko. Nie musisz martwić się o bagaż lub spóźnienie. Taksówki z ConnectoTransfers to idealny partner drogi podczas wakacji w Rogoznica i okolicznych regionach, w Dalmacji. Skontaktuj się z nami i upewnij się, nie przegap tej oferty od lotniska w Splicie do Rogoznica. Zarezerwuj teraz przeniesienia i podróży Rogoznica w stylu, początek wakacji w Chorwacji, jak beztroski jak to możliwe.

Rogoznica, mały Morza Śródziemnego turystycznym w pobliżu Primošten i 25 km na południe od Sibenika położony na wysepce połączony z lądem mostem. Rogoznica jest często odwiedzana przez żeglarzy ze względu na przystani Frapa, uważana za jedną z najpiękniejszych i najbezpieczniejszych w tej części Morza Adriatyckiego. Rogoznica jest dobrze podłączony do całego regionu za pomocą transportu publicznego, zajmuje 40 km do Splitu, 22 km do Šibenik i 24 km od Trogiru. Podczas gdy w Rogoznica, powinien odwiedzić okolicy i pięknych miejsc takich jak marina Frapa, Brodarica, NP Kornati i Ražanj.

MIEJSCA

taxi transfer marina frapa MARINA FRAPA
Znajduje się na półwyspie Gradina w pobliżu Rogoznica jest Eye jeziora smoka.Nieregularne owalne jezioro z morską wodą i wiele opowieści, legend i mitów związanych z tym fenomenalnym miejscu. Marina Frapa znajduje się w centralnej części chorwackiego wybrzeża, pomiędzy miastami Split i Sibenik, w pięknej zatoce Soline, chroniony ze wszystkich stron, w oswoić środowiska małej nadmorskiej miejscowości Rogoznica.Marina Frapa położony jest w pobliżu lotniska w Splicie (34 km na północ) oraz w pobliżu dwóch parków narodowych Chorwacji - Krka i Kornati.
taxi transfer kornati PARK NARODOWY KORNATI
W środkowej części chorwackiego Adriatyku, między Zadar i Szybenik, jest odrębną i specyficzną grupę wysp o nazwie Kornati. Archipelag Kornati składa się z 140 wysp i wysepek. Ze względu na wyjątkowe piękno i niepowtarzalność archipelag został uznany za park narodowy w 1980 roku. Park Narodowy Kornati obfituje w wyjątkowe piękno zarówno dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego. Archipelag Kornati to najgęstsze archipelag na Morzu Adriatyckim.Najlepszym sposobem dotarcia do Kornati jest łódź, organizowane są wycieczki na co dzień z portu Zadar od Rogoznica. Odwiedź tego wyjątkowego, pięknego parku narodowego Chorwacji i odkryć, co ma do zaoferowania.
taxi transfer razanj RAŽANJ
Ražanj jest weekend-rozliczeniowego w pobliżu Rogoznica, 45 kilometrów od obu Šibenik, Split. W jego wspaniałe zatoczki, liczne wille zostały zbudowane, aby cieszyć się atmosferą lasu sosnowego, naturalne plaże i krystalicznie czyste morze. Lively Primošten miasta 15 km na północ od Ražanj, innych atrakcji turystycznych Dalmacji, takich jak Trogir (20 km na południe) i Splitu (30 km na południe) są połączone drogą wybrzeża Adriatyku Ražanj i całego wybrzeża Chorwacji. Jazdy wzdłuż wybrzeża Adriatyku i zwiedzić malownicze wioski na drodze do Rogoznica; pozwolić sobie zakochać się w Dalmacji.
taxi transfer sevid SEVID
Położony w samym sercu Dalmacji, jest idealną bazą wypadową do zwiedzania innych atrakcji turystycznych, takich jak Rogoznica (8 km), Primošten (16 km), Parku Narodowego Krka (60 km), Šibenik (45 km), Trogir (20 km), Splitu (45 km) i Perła Adriatyku - Dubrownik (250 km). Najlepszym sposobem, aby dotrzeć Sevid jest drogą lądową, to jest dobrze podłączony do Trogiru i Splitu regularnych linii autobusowych, w inny sposób jest przez powietrze od lotniska w Splicie znajduje się kilka kilometrów na południe od Sevid, w Kaštela. To śródziemnomorskie miasto z nieskażoną przyrodą i krystalicznie czyste morze, unoszącą się spokoju i ciszy, z dala od miast i codzienne korki.