Book your transfer faster and easier on our new website!
EN HR DE IT FR SV RU PL

Book your transfer now

From: select from list choose transfer start
To: select from list choose transfer destination

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Šibenik

airport service Jednym ze sposobów transferu

airport service Powrót transferu

ŠIBENIK

taxi transfer šibenik Podróż do Chorwacji samolotem? Nie wiedząc jak dostać się z lotniska w Splicie do Šibenik? Możemy pomóc z tym, taxi ConnectoTransfers oferuje transport jakości od jednego z najczęstszych lotniska w Chorwacji do żądanego miejsca wypoczynku. Będziemy Ci ze Splitu do Šibenik, i z powrotem, szybko i bezpiecznie, bez konieczności martwić się o swój bagaż. Podróż w stylu za rozsądną cenę, ze względu na naszą specjalną ofertę, w wysokiej jakości pojazd i z szoferem, które mogą dać cenne informacje na temat życia w Chorwacji jeździ do miejsca zakwaterowania lata. Zanurz się z odrobiną luksusu i rozpocząć wakacje jak beztroski jak to możliwe. ConnectoTransfers książki jako partnera drogowego i wyruszają w podróż której nigdy nie zapomnisz.

Šibenik leży niemal w środku chorwackiego wybrzeża Adriatyku, w zatoce malowniczej i wcięte wokół ujścia rzeki Krka. Jest to centrum powiatu, która rozciąga się wzdłuż 100 km pas długości między Zadarem i riwiery Split. Brak łodzie Šibenik, ale większość z wielu autobusów dziennie działa między Splitem i Zadarem zatrzyma się tam i tam regularne autobusy od Dubrownika. Šibenik jest także podłączony przez codzienne pociągi do Zagrzebia i Splitu. Sprawdź rozkład jazdy pociągów i zarezerwuj swój bilet na www.RailEurope.com. Šibenik jest miejscem wypoczynku dla tych, którzy szukają mor autentyczny obraz życia Dalmacji. Šibenik otoczony jest kilka parków narodowych i parków przyrody, które należy odwiedzić. Piękno tego rodzaju nie można znaleźć nigdzie indziej na świecie, a wartość miasta i jego okolic został uznany i chroniony przez UNESCO.

MIEJSCA

taxi transfer brodarica BRODARICA I KRAPANJ WYSPA
Brodarica nie jest typowym nadmorskiej miejscowości to, że znajduje się zaledwie 5 kilometrów na południe od Šibenik i rozciąga się 5 km wzdłuż morza stoi 9 wysp i wysepek, które tworzą laguny. Co przeważa w przypadku wybrania Brodarica jako miejsce docelowe jest bardzo dobrym położeniu geograficznym w połowie Adriatc strefy przybrzeżnej, sąsiedztwie kilku parków narodowych i długą tradycję turystyczną. Krapanj to mała wysepka w archipelagu Šibenik i dzieli od wybrzeża przez 300 metrów kanału szerokie, że można przekroczyć codzienne linie łódź z Brodarica.
taxi transfer drnis DRNIŠ
Drnis to idealne miasto dla hedonistów, miasto z najlepszych wędzone chorwacki szynka, wino i dobre jedzenie domowe, gdzie tradycji śródziemnomorskiej, orientalnej i chorwackiego dziedzictwa kulinarnego topi się w jedną. Drnis znajduje się w głębi lądu Šibenik-Knin i wynosi 33 kilomteres od administative Šibenik centrum. Drnis można dojechać drogą lądową i lotniczą. Najbliższe lotniska znajdują się w Zadar i Split, odjeżdżają autobusy z Split lub Šibenik jest połączenie wybrzeża Adriatyku do tego zabytkowego miasta w głębi lądu. Jest w pobliżu niektórych parków narodowych Chorwacji, takich jak Paklenica, Kornati i Krka. Inne cele Adriatyku, które są w pobliżu Drnis są Vodice (43 km), Primošten (57 km), Šibenik (33 km).
taxi transfer paklenica PARK NARODOWY PAKLENICA
Paklenica żart chorwacki Park Narodowy, które obejmują najbardziej atrakcyjnych CZĘŚCI południowej Velebit, także Jégo najwyższych szczytów, położonych w regionie Lika. Obszar Parku Narodowego Paklenica rozciąga SIĘ 20 km wzdłuż Wybrzeża Adriatyku, u podnóża Południowej Velebit i 79 endemicznych gatunków roślin.Najlepszym sposobem dotarcia do NP Paklenica żart samochodem Lub autobusem, zwłaszcza OD Zadaru i Szybenika. Aby Trwa okolo godziny, ABY dostać OD Szybenik km DWA kaniony Paklenica i Małopolski - najpiękniejsza Cześć masywu Velebit, który zostal wpisany Cześć Światowy Rezerwat Biosfery). Przejazd do Parku i zwiedzić dziwnego Tej majestatycznej połączenie Morza Adriatyckiego i górach.
taxi transfer krka PARK NARODOWY KRKA
Jazdy do Parku Narodowego Krka, częściowo poprzez Dalmacji śródlądowych, miniesz kilka malowniczych miejsc od Šibenik do Skradin. Pół godziny (19 km jazdy) wystarczy, aby dostać się do Krka; odwiedzić ten hipnotyczny cud natury i cieszyć się czystym powietrzem i uspokajające otoczenie piękne wodospady. Jednym z najbardziej niesamowite rzeczy do zobaczenia obok parku narodowego jest wysepka Visovac w okolice rzeki Krka z klasztoru franciszkanów i kościół z 15 wieku. Park Narodowy Krka podąża po linii rzeki Krka, od jej źródła u podnóża góry Dynarskie na krótki podróż przez dramatyczny krajobraz krasowy do mety w Adriatyku.
taxi transfer skradin SKRADIN
Miasto Skradin znajduje się w Šibenik-Knin. Jest to mniejszy granic area.It miasta z rzeki Krka i Jezior Visovačko i Prukljansko które w rzeczywistości stanowią zanurzone broadenings rzeki Krka doliny. Tylko mniejsza część dalekiej północno-wschodniej części tego obszaru granic miasta z Zadar County. Skradin jest marina jest jednym z najlepszych marin znane w County i Dalmacji. Najprostszym sposobem dotarcia do Skradin jest trasa auto 1 (Split - Zagrzeb), a następnie odgałęzienie na 3 km długiej drogi prowadzącej do miasta. Najbliższe międzynarodowe lotnisko w Splicie w odległości 60 kilometrów przez auto-route.
taxi transfer knin KNIN
Knin znajduje się w pobliżu źródła rzeki Krka, w tri-granicznego z Lika, Bośni i Dalmacji, na skrzyżowaniu ważnych dróg między Dalmacji śródlądowych, jak i nad morzem. To jest powód, dlaczego Knin jest często nazywany drzwi do Dalmacji. Międzynarodowe lotnisko Split i Zadar znajdują się zaledwie godzinę jazdy samochodem od Knin. Knin jest związany z nowej autostrady Zagrzeb-Split na skrzyżowaniu w pobliżu Šibenik, 40 minut jazdy od Knin, a przez tunel Sveti Rok pobliżu Gračac co prowadzi do krajowej drogi D1. Jest to również związane z głównymi Splitu portów Chorwacji (100 km), Šibenik (60km) oraz Zadar (100 km) za pośrednictwem regularnych linii autobusowych.