Lotnisko Pula transfer taxi usługi - ConnectoTransfers | Connecto Taxi Book your transfer faster and easier on our new website!
EN HR DE IT FR SV RU PL

Book your transfer now

From: select from list choose transfer start
To: select from list choose transfer destination

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Lotnisko Pula

Jeśli przylatują Państwo do Chorwacji i regionu Istria samolotem, wylądujecie na lotnisku Pula, oddalonego 6 km od centrum Puli w kierunku miejscowości Labin. Lotnisko Pula obsługuje miasto Pula i często jest punktem startowym turystów wybierających się na wakacje na Istrię, największego półwyspu Chorwacji. Lotnisko Pula jest szczególnie dogodne dla osób odwiedzających atrakcyjną kontynentalną Istrię lub Narodowy Park Brijuni, dzięki czemu i wiele znanych osobistości i VIP turystów ląduje na lotnisku. Poza lotniskiem w Puli małe prywatne samoloty mogą wylądować na lotnisku w pobliskiej miejscowości Vrsar.

Dzisiaj lotnisko Pula może obsługiwać samoloty takie jak Boeing 747, długość pasu startowejgo wynosi 2946 m, a szerokość 45 m. Średnia liczba pasażerów na lotnisku Pula wynosi około 300 000, a większość gości pochodzi z Rosji, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Ze względu na łagodny klimat regionu i udogodnienia techniczne, lotnisko Pula stało się szczególnie interesujące dla Rosjan, którzy przyjeżdżają tutaj, by odwiedzić piękny region i chorwackie miasteczka na półwyspie Istria, np.: Poreč, Rovinj, Umag, Motovun i wiele innych malowniczych miejscowości.

Niektóre z kompanii lotniczych współpracujących z lotniskiem Pula to: Croatia Airlines, Austrian Airlines Group, Ukraine International Airlines, Belarusian National Airlines Belavia, Rossiya, KrasAir, Jat Airways, Germanwings, Ryanair, Thomsonfly, Air Mediterranee, Norwegian Air Shuttle, Monarch Airlines, Scandinavian Airlines System...

airport taxi transfers airport taxi transfers airport taxi transfersTanie linie lotnicze Germanwings łączą Pulę z miastami: London Stansted, Bremen, Kolonia - Bonn, Dresden, Madryd, Frankfurt/Main, Hanover, Monachium, Berlin Schonefeld, Warszawa, Stuttgart i Zurich.

Lotnisko Pula jest oddalone:
• 365 km od Lotniska Split
• 640 km od Lotniska Dubrovnik
• 240 km od Lotniska Zagreb
• 250 km od Lotniska Zadar

Będąc tutaj nie przegap okazji, by cieszyć się pięknem całego wybrzeża Istrii i atrakcji wpisanych na listę UNESCO. Sczególnie warto zwiedzić Poreč z bazyliką Eufrazjana, oraz prześliczne miasteczko Rovinj i wyspy przez naturę rozrzucone wzdłuż wybrzeża, które dopełnią wakacyjne przeżycia na Istrii.

Jeśli chcesz, by wakacje na Istrii zaczęły się w kompletnie relaksującej atmosferze, warto zarezwerwować z wyprzedzeniem transfer do miejsca zakwaterowania na letnie wakacje. ConnectoTransfers oferuje bezpieczny transfer z zawodowym kierowcą po stałej taryfie, by nie martwić się o cenę taxi - transferu. Wystarczy skontaktować się z nami i podać informacje o locie oraz nazwę i adres wybranego miejsca docelowego, a my dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa potrzeby.


Transfer taksówką i transport z lotniska Pula

Transfer z lotniska Pula do Bibinje
Transfer z lotniska Pula do Biograd na Moru
Transfer z lotniska Pula do Brodarica
Transfer z lotniska Pula do Crikvenica
Transfer z lotniska Pula do Dubrovnik
Transfer z lotniska Pula do Fažana
Transfer z lotniska Pula do Funtana
Transfer z lotniska Pula do Gospić
Transfer z lotniska Pula do Karlobag
Transfer z lotniska Pula do Lovran
Transfer z lotniska Pula do Makarska
Transfer z lotniska Pula do Međugorje
Transfer z lotniska Pula do Mostar
Transfer z lotniska Pula do Novi Vinodolski
Transfer z lotniska Pula do Novigrad
Transfer z lotniska Pula do Opatija
Transfer z lotniska Pula do Pazin
Transfer z lotniska Pula do Jeziora Plitwickie
Transfer z lotniska Pula do Poreč
Transfer z lotniska Pula do Rijeka
Transfer z lotniska Pula do Rovinj
Transfer z lotniska Pula do Šibenik
Transfer z lotniska Pula do Slunj
Transfer z lotniska Pula do Split
Transfer z lotniska Pula do Sv. Filip Jakov
Transfer z lotniska Pula do Trogir
Transfer z lotniska Pula do Umag
Transfer z lotniska Pula do Vrsar
Transfer z lotniska Pula do Zadar
Transfer z lotniska Pula do Zagrzebia