Lotnisko Zagreb transfer taxi usługi - ConnectoTransfers | Connecto Taxi Book your transfer faster and easier on our new website!
EN HR DE IT FR SV RU PL

Book your transfer now

From: select from list choose transfer start
To: select from list choose transfer destination

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Lotnisko Zagreb

Jeśli przylatują Państwo do stolicy Chorwacji samolotem, a Zagrzeb stanowi początek waszych wakacji w Chorwacji, wylądujecie na lotnisku Zagreb-Pleso. Lotnisko Zagreb jest międzynarodowym portem lotniczym, a także największym wśród chorwackich lotnisk. Odgrywa ważną rolę w ekonomicznym i politycznym aspekcie połączenia Chorwacji i Europy. Lotnisko Zagreb jest zlokalizowane 15 km na południe od miasta Zagrzeb w kierunku miejscowości Velika Gorica.

Do Chorwacji i Zagrzebia można przylecieć z niemal wszystkich europejskich lotnisk lub "złapać samolot" z innych lotnisk w Chorwacji. Długość pasa startowego na lotnisku Zagreb wynosi 3.259 m, a przepustowości lotniska ok. 2 mln pasażerów rocznie. Największy względny wzrost liczby pasażerów w 2010 r. wynosił do 0,55%, co łącznie stanowiło 2.067.646 pasażerów.

Wiele kompanii lotniczych współpracuje z lotniskiem Zagreb. Najważniejsze są:
Germanwings, Air France, Austrian Airlines, Turkish Airlines, Croatia Airlines, Czech AIrlines, British Airways, Malev, Estonian Air ,Wizz Air, Lufthansa, Aeroflot, Tyrolean Airways, LOT, Air Lingus i Norwegian air.

Croatia airlines posiada kilka bezpośrednich lotów m.in. do miast: Amsterdam, Bruxeless, Frankfurt, Londyn, Monachium, Paryż, Praga, Rzym, Sarajevo, Skopje, Tel Aviv, Wiedeń i Zurich.

airport taxi transfers airport taxi transfers airport taxi transfersTanie linie lotnicze do Lotniska Zagreb: SkyEurope, EasyJet, FlyThomasCook, InterSky, RyanAir, Thomson Fly, OnAir FlyGlobeSpan, TUIFly and WizzAir. Lotnisko Zagreb jest otoczone jednym z najładniejszych parków lotniczych na świecie.

Odległość z lotniska w Zagrzebiu do:
- Lotniska Split: 355 km
- Lotniska Dubrovnik: 630 km
- Lotniska Zadar: 240 km
- Lotniska Pula: 240 km

Jeśli zdecydujesz się na spędzenie wakacji w Chorwacji przylatując do pięknego, środkowoeuropejskiego kraju śródziemnomorskiego na lotnisko Zagreb, warto sprawić, by to doświadczenie było jak najbardziej przyjemne. Aby uniknąć pośpiechu i tłumów na lotnisku, zarezerwuj transfer do miejsca zakwaterowania z ConnectoTransfers. ConnectoTransfers oferuje bezpieczny transfer do miejsca docelowego, hotelu lub innego zakwaterowania o ustalonym kursie, tak by goście nie martwili się o cenę lub ruch drogowy. Nasz kierowca przyjdzie, by odebrać Państwa przy wyjściu check-out oraz pomóc z bagażem, gdyż komfort i wygoda są naszym głównym celem. ConnectoTransfers pomoże Wam rozpocząć wakacje w Chorwacji w relaksującej atmosferze zapewniając początek urlopu w najlepszy możliwy sposób!


Transfer taksówką i minibusem z lotniska w Zagrzebiu

Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Biograd na Moru
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Čiovo
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Dubrovnik
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Makarska
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Međugorje
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Ljubljana
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Jastrebarsko
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Koprivnica
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Krka
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Omiš
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Osijek
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Plitvice
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Podstrana
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Rijeka
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Šibenik
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Split
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Trogir
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Varaždin
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Vinkovci
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Vodice
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Zadar
Transfer z lotniska w Zagrzebiu do Zagreb