Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Vodice - Chorwacja | Connecto Taxi Book your transfer faster and easier on our new website!
EN HR DE IT FR SV RU PL

Book your transfer now

From: select from list choose transfer start
To: select from list choose transfer destination

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Vodice

airport service Jednym ze sposobów transferu

airport service Powrót transferu

VODICE

taxi transfer vodice Potrzebuje transport z lotniska w Splicie do celu latem? Możemy Ci pomóc, usługi ConnectoTransfers książki taxi i postaramy się dotrzeć do miejsca docelowego w Vodice na czas i bezpiecznie, nie martwiąc się o swój bagaż lub czasu przyjazdu. ConnectoTransfers będzie Ci od lotniska w Splicie do Vodice w stylu, więc pozwolić sobie jakiś luksus za rozsądną cenę ze względu na naszą specjalną ofertę. Gwarantujemy transfer jakości i na lotnisko w Splicie. Kontakt z ufnością, książki przelewu i rozpocząć wakacje w Dalmacji, w Vodice jako beztroski jak to możliwe.

Vodice jest centrum turystycznym znanym z jego życiem i różnych ofert turystycznych. Jest to miejscowość położona w szerokiej zatoce, 11 km na północny zachód od miasta Šibenik, centrum Šibenik-Knin. Po wysiąść Adriatyku nadmorskiej drodze (Jadranska magistrala), w drogę, która prowadzi do centrum miasta, można zobaczyć liczne maszty w powietrzu, i tylko jedno spojrzenie na morze i pobliskie wyspy wystawię Ci tchu. W miejscowości Vodice jest związane z wszystkich głównych miast europejskich przez Zagrzeb, Sibenik, Zadar i terminali autobusowych Split i najbliższe lotniska są te w Zadarze (65 km) i Splitu (97 km).

MIEJSCA

taxi transfer tribunj TRIBUNJ
Tribunj, małej wiosce rybackiej, znajduje się 15 km na zachód daleko od Šibenik, zaledwie 4 km od Vodice obok Adriatyku autostrady bezpośrednio nad morzem. Jeśli dodamy pobliżu Murter Vodice i do wszystkiego, co Tribunj ma do zaoferowania, staje się jasne, że jest to miejsce na wakacje w pełni satysfakcjonujące. Tribunj jest centrum przecięcia, lądową lub morską, co prowadzi do naturalnego i kulturowego piękno Adriatyku, Šibenik, Split, Trogir, Park Narodowy Krka, Parku Narodowego Kornati i wiele innych.
taxi transfer srima SRIMA
Srima to malownicza miejscowość turystyczna znana z domów wypoczynkowych i kamienistych plaż. Jest podłączony do Vodice w pięknej nadmorskiej promenadzie i około 10 kilometrów od Szybenika. Najbliższe lotnisko jest jednym z Zadar tylko 60 km od Vodice. Półwysep Srima jest zamieszkana od czasów prehistorycznych i starożytnych. Do najciekawszych archeologicznym jest kompleks starożytnych bazyliki w Prižba. Srima jest, jak Vodice, położony na wybrzeżu Adriatyku, wzdłuż Adriatyku autostrady łączącej Srima do całego chorwackiego wybrzeża, od Dubrownika na południu (300 km) do Rijeka (345 km) na północ od chorwackiego wybrzeża Adriatyku.
taxi transfer prvic PRVIĆ
Prvić jest tylko o pół mile daleko od lądu, co czyni go najbliżej wyspy do wybrzeża wszystkich wysp w archipelagu Šibenik. Jest to naturalne rozszerzenie wyspy Zlarin co potwierdzają liczne podwodne mielizny. Prvić Luka znajduje się we wschodniej części wyspy, w naturalny port St.Luke które jest dobrze osłonięte od wiatrów. Ostatnio Prvić stała się turystycznym. Jest to również związane z okolicznych miejscowości codzienne linie łodzi, które łączą Šibenik, Zlarin, Prvić i Vodice. Od Prvić można podziwiać piękny widok na pobliski archipelag wysp, czyste morze i malownicze zatoczki.
taxi transfer pirovac PIROVAC
Pirovac leży na północnym wybrzeżu zatoki Pirovac, naturalne zjawisko, które jest cięte 10 km na skałach i śródziemnomorskiej roślinności. W pobliżu miasta Pirovac się dwa parki narodowe: Krka (33 km) i Kornati (12 mil morskich), i tylko 5 km od hotelu znajduje się park krajobrazowy "Vransko jezero" (Vrana jeziora). Vransko jezero (Vrana Lake), idealne miejsce dla sportowego połowu ryb, znajduje się 5 km na północ. Dzięki Adriatyku autostrady Pirovac jest związane z kulturowe i historyczne centra: Šibenik (22km), Zadar (48km), Trogir (85 km) i Splitu (108 km).
taxi transfer murter MURTER
Na wyspie Murter znajduje się w północno-zachodniej części archipelagu Šibenik, oddzielona od lądu przez wąski kanał morza w Tisno, który jest łączony przez 12 m opracowuje mostu. Drogi asfaltowej (6 km) łączy się z drogą Murter Adriatyku turystycznych, a odległość od miasta Šibenik jest 29 km. Miasto Murter znajduje się w północno-zachodniej części wyspy Murter, a jest to jeden z trzech większych miasteczek na wyspie, która jest połączona z lądem mostem. Aby dostać się do miasta Murter po stronie północnej, przejazd wzdłuż wyspy cieszą się przegląd Kornati Islands.
taxi transfer zlarin ZLARIN
Zlarin jest małą wyspą na wybrzeżu Dalmacji, Chorwacji niedaleko miasta Šibenik. Administracyjnie jest częścią Šibenik-Knin. Zlarin najwyższy punkt jest Klepac na 174 metrów nad poziomem morza. Podczas jasne i słoneczne dni od tego momentu można zobaczyć góry Velebit i wulkanicznych Jabuka Wyspa na Adriatyku. Zlarin jest jednym z nielicznych wysp na Morzu Adriatyckim, że nie pozwalają na dostęp do aut. Wyspa jest połączona ze stałym lądem miasta Šibenik Vodice statkiem, około 10 razy dziennie.