Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Zadar - Chorwacja | Connecto Taxi Book your transfer faster and easier on our new website!
EN HR DE IT FR SV RU PL

Book your transfer now

From: select from list choose transfer start
To: select from list choose transfer destination

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Transfer taksówką z lotniska w Splicie do Zadar

airport service Jednym ze sposobów transferu

airport service Powrót transferu

O ZADAR

taxi transfer Zadar Potrzebujesz transportu z lotniska w Splicie do Twoje ulubione miejsce w Dalmacji? Pomożemy Ci w tym. ConnectoTransfers taxi zabierze Cię z lotniska Split do dowolnego miejsca w regionie Dalmacji. Zapraszamy do nas książkę jako usługa transportu, a my Ci Zadar bezpiecznie i szybko. Nie musisz martwić się o bagaż lub spóźnienie. Taksówki z ConnectoTransfers to idealny partner drogi podczas wakacji w Zadarze i okolicznych regionach, w Dalmacji. Jeśli, przez przypadek odwiedzasz jednej z wysp w archipelagu Zadar, możemy zarezerwować bilet dla Ciebie i możesz rozpocząć swoje wakacje w Chorwacji beztroski. Szczegółowa lista Zadar wyspy, a ich połączenia z lądem należy odwiedzić następującą witrynę:

www.jadrolinija.hr

Zadar położony jest w samym sercu wybrzeża Adriatyku, ze względu na dużą łączność między wyspami archipelagu Zadar, parków narodowych i okolicznych miast historycznych, Zadar jest głównym portem i administracyjnych oraz ośrodka miejskiego Północna Dalmacja regionu. Zadar to miasto o wyjątkowej historii i cenne dziedzictwo kulturowe. Dzięki położeniu na styku różnych regionów, w otoczeniu pięknej przyrody i zabytkowych miast, jest łatwo dostępne i atrakcyjne turystycznie, które mogą być osiągnięte drogą powietrzną, lądową lub morską. Riviera Zadar jest pełne małych zatoczek, wysepek i wysp z pięknymi plażami łatwo dostępne z portu Zadar. Zapraszamy do odkrywania Chorwacji, jeździć Dalmacji i odkryć ukryte piękno tego regionu. Odwiedź Zadar: znaleźć drogę przez labirynt wąskich uliczek, autobusem lub na wycieczkę statkiem, wybrać się na przejażdżkę rowerem, w sumie zebrała doskonała mieszanka transportu i wycieczki.

MIEJSCA

taxi transfer zadar kornati PARK NARODOWY KORNATI
W środkowej części chorwackiego Adriatyku, między Zadar i Szybenik, jest odrębną i specyficzną grupę wysp o nazwie Kornati. Park Narodowy Kornati obfituje w wyjątkowe piękno zarówno dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego. Archipelag Kornati to najgęstsze archipelag na Morzu Śródziemnym.Najlepszym sposobem dotarcia do Kornati jest łódź, organizowane są wycieczki na co dzień z portu Zadar. Odwiedź tego wyjątkowego, pięknego parku narodowego Chorwacji i odkrywania dla siebie to, co ma do zaoferowania.
taxi transfer zadar nin NIN
Starożytne miasto Nin, położony 14 km na północny zachód od Zadaru, połączona jest z lądem dwa kamienne mosty. Jest ponad 3000 lat i dlatego jest jednym z najstarszych miast na wybrzeżu Adriatyku. Nin był pierwszym politycznym, religijnym i kulturalnym centrum średniowiecznej Chorwacji. Jadąc wzdłuż wybrzeża Adriatyku, od Zadaru, będziesz miał wspaniały widok na archipelag Zadar i osiągnąć ten znaczące miasta w około 25 minut. Na pewno zakochasz się w krajobraz na najlepszej drodze do odkrywania Zadar regionu.
taxi transfer biograd BIOGRAD NA MORU
Gdy miasto koronacji królów chorwackich, Biograd jest obecnie znany turystycznych oraz centrum sportów wodnych w środku wybrzeża Adriatyku w Dalmacji. Sąsiedztwo parków narodowych, gór, rzek i parków przyrody daje szeroką gamę różnych opcji wycieczka albo odstąpienia od Biograd lub z głównego portu Zadar, że jest zaledwie 30 km na północ. Jest jednym z najpiękniejszych przystani w Dalmacji, bogate dziedzictwo historyczne i kulturowe oraz piękne malownicze plaże i zatoczki. Przejazd do Zadar przechodzi czarujących krajobrazów i zrobić kilka objazdów na drodze, odwiedź piękne wioski St Filipa i Jakuba, Sukošan i Bibinje.
taxi transfer zadar krka WYSPA PAG
Wyspa Pag jest piątym co do wielkości wyspa na Adriatyku, ma bardzo wcięte linii brzegowej i liczne piaszczyste i kamieniste plaże. Pag jest połączona z lądem częściowo przez most, a częściowo przez prom linii Prizna - Žigljen. Jest to jeden z Chorwacji skarby ze względu na Pag znaków towarowych, takich jak ser, wino, koronki boskie i sól. W centrum wyspy Pag jest miasto o tej samej nazwie. Jazdy od Zadaru, czy autobusem lub samochodem, przez kontynentalnej części Riwiery, a do czasu można dotrzeć do wyspy Pag, będziesz spadły na majestatyczne archipelagu Zadar.
taxi transfer zadar plitvička jezera PARKU NARODOWEGO JEZIOR PLITVICKICH
Blisko regionie Zadaru i w sercu Lika, klejnot i dumy z naturalnego piękna Chorwacji, Park Narodowy Jezior Plitwickich, jest położony. Najwybitniejszych i najczęściej odwiedzanych parku narodowego ma bogatą ofertę turystyczną zaledwie godzinę i pół jazdy od Zadaru. Podczas jazdy w kierunku parku narodowego, będzie przechodzić przez lasy Lika i zobaczyć piękne kontynentalnej części regionu Dalmacji i Lika. Odwiedź Jezior Plitwickich i być jednym z wielu turystów, które zostały zaczarowane przez boską naturę i dziwnego, że jest Plitvice National Park.
taxi transfer zadar paklenica PARK NARODOWY PAKLENICA
Paklenica jest chorwacki park narodowy, które obejmują najbardziej atrakcyjnych części południowej Velebit, a także jego najwyższych szczytów, położonych w regionie Lika. Obszar Parku Narodowego Paklenica rozciąga się 20 km wzdłuż wybrzeża Adriatyku, u podnóża Południowej Velebit i 79 endemicznych gatunków roślin.Najlepszym sposobem dotarcia do NP Paklenica jest samochodem lub autobusem, zwłaszcza od Zadaru. To trwa około pół godziny, aby dostać się z Zadar do dwóch kaniony Paklenica i Małopolski - najpiękniejsza część masywu Velebit, który został wpisany część Światowy Rezerwat Biosfery). Przejazd do parku i zwiedzić dziwnego tej majestatycznej połączenie Morza Adriatyckiego i górach.